czwartek, 22 lutego 2018 napisz DONOS@

Apel o pomoc dla Oli

Ma nieco ponad rok i jest ciężko chora - zdiagnozowano u niej zespół Westa – epilepsję lekooporną. Rodzice maleńkiej Oli nie tracą nadziei i cały czas walczą. - Wierzymy, że intensywna stymulacja psychoruchowa pomoże naszej Oli w lepszym rozwoju i pomoże przygotować ją do samodzielnego życia w przyszłości – piszą rodzice i apelują o odpisywanie na rzecz Oli 1% podatku dochodowego. Pieniądze potrzebne są na stałą i intensywną opiekę rehabilitanta, logopedy, psychologa, pedagoga oraz terapii zajęciowych.

- Bez wsparcia przychylnych osób nie uda nam się zrealizować naszego celu, zapewnienia Oli normalnego rozwoju – apelują Anna i Robert Kotowscy. 
Niestety do chwili obecnej żaden lek dostępny na rynku nie pomógł skutecznie małej Oli, a postępująca choroba spowodowała znaczne opóźnienie w jej rozwoju. Rodzice nie tracą jednak nadziei że opracowane zostaną nowe, skuteczniejsze metody leczenia epilepsji małych dzieci. Póki co starają się zapewnić córeczce specjalistyczna opiekę rehabilitacyjną. 
- Nowymi metodami stymulacji rozwoju są hipoterapia i dogoterapia oraz integracja sensoryczna, stosowane w większości na drogich turnusach rehabilitacyjnych. Aby sprostać temu zadaniu zwracamy się do Państwa o pomoc finansową lub rzeczową, która da Oli szanse, na lepsza rehabilitacje i powrót do zdrowia – piszą w nadesłanym do nas apelu. 
Pieniądze na rzecz Oli można przekazywać odpisują 1% podatku dochodowego w trakcie wypełniania deklaracji PIT.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0