niedziela, 25 lutego 2018 napisz DONOS@

Otwarcie Galerii Veneda w czwartek o 15.00

Za miesiąc, w czwartek 7 marca o godzinie 15.00 rozpocznie działalność Galeria Veneda – poinformował Wojciech Gepner z Echo Investment. To największe centrum handlowe w regionie. Będzie w nim pierwszy w mieście hipermarket i około 80 sklepów i punktów usługowych. - Z okazji otwarcia większość z 80 sklepów przygotuje specjalne rabaty i atrakcyjne promocje dla pierwszych klientów – podkreśla Gepner.

Galeria Veneda
Galeria Veneda

Galeria Veneda powstaje w centrum Łomży, u zbiegu ulic Zawadzkiej i Sikorskiego. Obiekt dysponuje całkowitą powierzchnią 40 tys. mkw. z czego prawie 16 tys. mkw. przeznaczono pod wynajem. Wczoraj zdjęto część ogrodzenia ustawionego na czas budowy. Pojawiają się też pierwsze szyldy nowych sklepów. Zawieszono już także pierwszy z planowanych kilku logotypów „Galeria Veneda”. 
- Trwają ostatnie prace wykończeniowe, najemcy urządzają sklepy i lokale usługowe – mówi Wojciech Gepner, dodając, że inwestycja osiągnęła już blisko 95 proc. wynajmu. 

Projekt architektoniczny Galerii Veneda powstał w warszawskiej pracowni projektowej Mąka Sojka Architekci we współpracy z zespołem architektów Echo Investment. Generalnym wykonawcą Galerii Veneda jest Instal Białystok. Za zbudowanie galerii – zgodnie z umową – białostocka spółka zainkasuje 69 mln635 tys. zł  netto.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0