Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

Dwójka wygrała

W 7. kolejce spotkań II ligi piłkarek ręcznych zespół Dwójka Łomża łatwo pokonał na własnym boisku drużynę UKPR Giżycko 33 do 13. Sobotni pojedynek był rewanżem za przegrany przez łomżanki pierwszy mecz obu zespołów w Giżycku. Wówczas zawodniczki Dwójki Łomża przegrały jednym punktem, a teraz zrewanżowały się z nawiązką. Do przerwy wygrywały 12 bramkami (18 do 6), a w drugiej części meczu jeszcze bardziej powiększyły przewagę ostatecznie wygrywając różnicą 20 goli.


Jak po spotkaniu mówił dziennikarzowi Gazety Wyborczej trener piłkarek ręcznych z Łomży Stanisław Niedbała do tego pojedynku łomżanki przystępowały z pewnymi obawami, ale jak się okazało były one niepotrzebne. - „Tylko na początku pojedynek był wyrównany, a to z powodu naszej nieskuteczności. W 16. minucie wygrywaliśmy tylko 6:4, ale później już odjechaliśmy rywalkom. Dominowaliśmy też po przerwie. Nawet w osłabieniu dwóch zawodniczek rzucaliśmy kolejne bramki.”

Po 7. kolejce spotkań łomżyńskie piłkarki ręczne zajmują drugą pozycję w tabeli. Na pierwszym miejscu jest zespół Sambor Tczew, który z 14 punktami jest niekwestionowanym liderem rozgrywek. Dwójka Łomża ma 8. punktów i lepszą różnica zdobytych do straconych bramek wyprzedza MOKS Słoneczny Stok Białystok.

Dwójka Łomża zagrała w składzie: Leszczyńska (Zadroga) - Cekała 8, Armista 7, Bukłaho 5, Wróbel 5, Getek 4, Kowalewska 3 oraz Hermanowska 1, Wądołowska 0, Jarmoszko 0, Biaduń 0.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę