Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

Egzaminy karate

160 młodych zawodników trenujących w dwóch łomżyńskich klubach karate kyokushin przystąpi dziś do egzaminów na wyższe kyu. Wśród egzaminowanych na najwyższe kyu w Łomży - tzn. 3 będzie zdawało tylko 3 - 4 osoby. W piątek do Łomży przyjechał Andrzej Drewniak - posiadacz 7 dana w karate - twórca potęgi karate kyokushin w Polsce, który przeprowadzi egzaminy.

Andrzej Drewniak
Andrzej Drewniak
W piątek wieczorem w hotelu Gromada Andrzej Drewniak spotkał się z dziennikarzami. Mówił przede wszystkim o rosnącej w naszym kraju popularności karate kyokushin. Dziś w Polsce jest 1200 instruktorów karate i 230 ośrodków, w których trenuje 18 - 20 tys. osób.

Andrzej Drewniak podkreśla, że „Polacy chłoną filozofię wschodu, mają duszę wojowników i może dlatego są dobrzy w karate. Obowiązujące w karate zasady – choćby I przykazanie karate: będziesz słuchał taty i mamy – wywiera pozytywny wpływ na budowę społeczeństwa. Karate to perfekcja, hierarchia, systematyczność - to cel życia i filozofia życia. Tu praca się opłaca i nie ma nic na skróty.” - mówi Andrzej Drewniak
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę