Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Pamiątka z pleneru

Oby wiele zdjęć pamiątkowych , które powstaną podczas wycieczek do Skansenu Kurpiowskiego prezentowało się tak nastrojowo - jak świetna fotografia Macieja Kościuszko z pleneru w Nowogrodzie. Tu prześwietlenie słońcem ma taką siłę wyrazu, że spodziewamy się jakiejś akcji, czegoś emocjonującego co zaraz nastąpi - a przecież to ciągle statyczny temat. Papierowe firanki są namiastką kotar teatralnych, ale skoro ażurowe więc i lekkość spodziewanych atrakcji zapowiadają i dobry humor wprowadzają frywolnym koronkowym wzorkiem. Pomyśleć tylko, że z drugiej strony to samo ujęcie będzie ładnie oświetlonym - ale tylko dokumentem. Warto próbować trudnego fotografowania pod światło, nie wszystkie szczegóły musza być widoczne a zazwyczaj ich nadmiar - przeszkadza.

Bolesław Deptuła
śr, 25 lipca 2012 23:29
Data ostatniej edycji: pt, 10 sierpnia 2012 13:11:00

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę