Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

Na bieganie nigdy nie jest za późno!

Tak twierdzą członkowie Łomżyńskiego Klubu Biegowego. W niedzielę odbył się pierwszy w tym roku wspólny ich trening. Jak twierdzą “ogólnie było super, pogoda dopisała było nawet słoneczko i ... pięć osób”. Pewnie lepiej byłoby gdyby było ich więcej – wszak bieg to zdrowie - ale i tak te pięć osób w sumie przebiegło ok. 90 km.

Każdy biegł tyle ile chciał i mógł. Mariusz T. i Sylwester Z. zaliczyli ok. 10Km, Paweł G. i Mariusz N. biegli przez godzinę i 43 minuty co daje po ok. 20km. Jeszcze więcej kilometrów – bo co najmniej 30 – zrobił łomżyński maratończyk Andrzej K. Jak podkreśla Mariusz Niziński – organizator biegu “suma wszystkich przebiegniętych kilometrów pozwala nam myśleć o wystartowaniu w najbliższym biegu w Warszawie.” W najbliższą niedzielę na Chmiczówce rozegrane mają zostać biegi na dystansach 5 i 15 km. Łomżanie, którzy już przygotowali się do udziału w tej imprezie zapowiadają, że dystans pokonają, a przy okazji postarają się to zrobić jak najszybciej.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę