piątek, 06 grudnia 2019 napisz DONOS@

SPOTKANIA INSTRUMENTÓW DĘTYCH

Oficjalne wyniki. Punktację poszczególnych uczestników wyślemy zainteresowanym szkołom pocztą elektroniczną.

 

Wyniki Makroregionalnych Spotkań Instrumentów Dętych

 

Jury przyjęło następujące kryteria oceniania:

I miejsce – powyżej 22 punktów

II miejsce:   21 – 22 punkty

III miejsce:  20 – 21 punktów

Wyróżnienie:   19 – 20 punktów

Kategoria I

I miejsce  –                    Sergiusz Romaniuk - waltornia

PSM I st. w Białymstoku – filia ul. Kawaleryjska 5

Przygotowanie:  mgr Tomasz Czekała

 

II miejsce –                  Julianna Sawońska -  flet

Powiatowa Szkoła Muzyczna w Dywitach

Przygotowanie:  mgr Anna Kłosowska – Gryc

 

III miejsce –                Jakub Małachowski - klarnet

PSM I i II st w Łomży

Przygotowanie:  mgr Henryk Marszałek

 

Wyróżnienia:

- Alan Dżbik (flet) - Powiatowa Szkoła Muzyczna w Dywitach

- Natalia Kapitan (flet) - Powiatowa Szkoła Muzyczna w Dywitach

- Milena Wrońska (waltornia) – PSM I i II st. w Łomży

- Patrycja Małs (trąbka) - PSM I i II st. w Łomży

 

 

 

Kategoria II

 

I miejsce     –         ex aequo:

- Urszula Kopciewska - flet

ZSM w Białymstoku

Przygotowanie:  mgr Agnieszka Perkowska

- Maciej Baczewski - trąbka

PSM I i II st. w Łomży

Przygotowanie:  mgr Kamil Borusiewicz

 

II miejsce    –        ex aequo:

- Rajmundas Wensławski -  obój

PSM I i II st w Suwałkach -filia w Puńsku

Przygotowanie:  mgr Mirosława Zduniewicz

- Joanna Zabłocka -  saksofon

PSM I i II st. w Olsztynie

Przygotowanie:  mgr Tomasz Mieczykowski

- Michał Grzesiuk -  saksofon

PSM I i II st. w Łomży

Przygotowanie:  mgr Wiesław Wasik

 

 

III miejsce –                Natalia Ceran - trąbka

PSM I i II st w Łomży

Przygotowanie:  mgr Kamil Borusiewicz

 

Wyróżnienia:

- Katarzyna Kowalczyk (klarnet) – PSM I st. w Zambrowie

- Tarnowska Hanna (flet) - Powiatowa Szkoła Muzyczna w Dywitach

- Jakub Zalewski (trąbka) – PSM I i II st. w Łomży

- Freling Adam(trąbka) - PSM I i II st. w Łomży

- Bartosz Król (puzon) – PSM I i II st. w Łomży

- Nadia Podstolska (flet) - PSM I i II st. w Łomży

- Rafał Wierciszewski (saksofon) – PSM I i II st. w Łomży

- Mateusz Babiński (tuba) - PSM I i II st. w Łomży

 

 

 

Kategoria III

 

I miejsce     –         nie przyznano

 

II miejsce     –         Jacek Biernat - flet

PSM I i II st. w Olsztynie

Przygotowanie:  mgr Aneta Baca

 

III miejsce    –        ex aequo:

- Karolina Załęcka -  flet

- Alicja Jasińska -  flet

PSM I i II st. w Łomży

Przygotowanie:  mgr Anna Sosnowska

 

 

Ponadto wyróżniono akompaniatorów:

- Joannę Ungier – Kulig

- Tatianę Baranovskaya

- Adama Januszkiewicza

 

 

 

Załączniki


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę