Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

Noworoczne bieganie

W niedzielę 9 stycznia o godzinie 11.00 na tzw. "kresce" przed Laskiem Jednaczewskim spotkają się łomżyńscy miłośnicy biegania. Organizatorem pierwszego w tym roku biegu jest Łomżyński Klub Biegowy i Mariusz Nizińaski, który zaprasza do udziału w imprezie wszystkich mieszkańców. Ci którzy się zdecydują na start do pokonani będą mieli dystansy od 5 do 10 km.

Łomżyński Klub Biegowy jest specyficzną organizacją. Beż żadnych zobowiązań, bez składek wpisowych, ani jakichkolwiek innych opłat ukrytych zrzesza tych którzy lubią biegać. Raz w roku klub od miasta Łomży dostaje 2000 zł na organizacje zawodów biegowych przez cały rok.
I właśnie pierwsze takowe spotkanie odbędzie się niedzielę w okolicach Lasku Jednaczewskiego na tzz. „kresce”. Jest to punkt oddalony dokładnie 1,5 km właśnie od Lasku. Można tam zostawić rower, samochód, zbędną odzież i wystartować na trasy treningowe - zwykle jest to dystans od 5 km do 10 km.
Mariusz Niziński gorąco zaprasza wszystkich chętnych bo jak mówi „naprawdę warto zacząć myśleć o sobie”.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę