Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Pod Łomżą

„Polskie drogi: jadę sobie dziurą - a tu asfalt !!” Znaleziony w necie dowcipno gorzki komentarz rzeczywistości, szczególnie na wschodzie nie jest do śmiechu. Trasa zwana „drogą śmierci” to też wizytówka Europy. Lata mijają, a my wciąż wypadamy z planów. Odcinek tuż pod Łomżą od strony Stawisk - jedno z wielu miejsc o jakości tektury falistej. Kiedyś w celach propagandowych publikowano mapkę komunikacyjnych połączeń Kraju z przeraźliwą „białą plamą”: północno-wschodnią ćwiartką Polski - aby podkreślić skalę opóźnień cywilizacyjnych. Dlaczego mieszkańcy mają wrażenie, jakby nadal żyli w „Polsce B”? Jak idzie realizacja hasła o „równaniu szans”? Dlaczego goście wolą przemknąć przez Łomżę -„czarną dziurę”, gdzie kończą się tory kolejowe, a diabeł mówi dobranoc okradanym mieszkańcom? Zamknięto nas w zaczarowanym kręgu łatania dziur.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę