Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

On

Tylko On jeden - a miliony innych wciąż Jego życie rozpamiętuje, umacniając się duchowo. 2 tysiące lat minęły - a On nie przestaje budzić wielkich emocji. Były i są próby instrumentalnego wykorzystywania i dopiero w chwili kataklizmu złorzeczenie - że On zawiódł ! Nie brakowało wspólników pogardy - nie potrafili wzmocnić się tym, że On cierpliwie czekał i cały czas był z nimi. Były narody, całe pokolenia, które chciały i potrafiły czerpać siłę z Jego obecności.Przykładem ziemia nad Wisłą: rozerwana między agresywnych sąsiadów wróciła w ręce gospodarzy tylko dzięki temu, że polski naród i religia katolicka stanowiły jedność. Kto kpi z tego, ten sam się odsłania jako wróg Polaków. Nie brak odważnych, którzy przypominają, w jaki sposób trzeba bronić Polski. Chociażby przypominając (jak „Uważam Rze” 12/2012 w artykule Karnowskich „Polska Śląsk podniosła”): "Pięć prawd Polaków - 1.Jesteśmy Polakami  2.Wiara Ojców naszych jest wiarą naszych dzieci  3.Polak Polakowi bratem  4.Co dzień Polak Narodowi służy 5.Polska Matką naszą, nie wolno mówić o Matce źle"... Dla wielu Polaków było i jest to oczywiste, naturalne  - więc i Autor prezentowanej fotografii, wracając z dalekiej podróży ze swoim Ojcem, miał szczęście zauważyć ten przejmujący obraz na swojej drodze: przeżył go ze wzruszeniem i po prostu - pomodlił się.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę