Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Wiosna w Łomży

Najwyższy czas  pogodzić się  z faktami: kolejna zima przestaje nas lubić i nagle zostawia na łasce wiosny - kto się zagapi i w porę nie wymieni butów ma zapewnione kłopoty ze zdrowiem. Ilu z nas śpieszy się, przewidując kaszel z przegrzania? Tu wkroczył spostrzegawczy Autor utrwalając słoneczną chwilę w reporterskim ujęciu, w centrum miasta przy fontannie. Nie upozowana scenka - życzliwa obserwacja codzienności. Warto podkreślić, jak dobrze Autor wyważył proporcje: więcej „oddechu” dał spokojnej przestrzeni u dołu fotografii wobec natłoku szczegółów u góry. Ciekawa jest porządkująca obraz rytmiczność elementów poziomych i pionowych, w kontraście jasne - ciemne: na przemian elementy ławeczki oraz piony: jasne spodnie - ciemna para zimowych butów.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę