Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Przy drodze

Wybudzanie z zimowego snu. Inspirujący temat i jakże trudny. A jednak wrażliwy obserwator znajdzie coś nowego, zaskoczy przyjaciół dobrej fotografii. Nagrodą jest znalezienie choćby takiego momentu ulotności, przejścia, zmiany ku lepszej stronie życia. Potwierdza to podstawową zasadę w sztuce: nie wystarczy patrzeć, trzeba - widzieć. Spróbujmy tu zauważyć wyłowienie harmonii w nadmiarze kształtów, barw, świateł  - oraz odpowiednie nachylenia po ukosie w lewo, „pod prąd” co dodaje dynamizmu kompozycji a także umiejętność odpowiedniego zbliżenie „wachlarza” usychającej konstrukcji roślinnej przekazującej życie. Tutaj mamy wrażenie chwili ugięcia pod ciężarem przysłowiowych „pereł” rosy, na które czeka ziemia - choć się nie rozsypią nam pod nogi, pozostawią miłe wrażenie bogactwa, milszego od prawdziwych pereł. Optymistyczny obraz na tym etapie drogi życiowej: narastające ciepło, wyjście z chaosu, ustąpienie miejsca odradzającej się zieleni.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę