Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Bal na Titanicu

Bawmy się, rozkołysani własną wielkością - wszak znikły wszelkie zasady i przykazania. Już byle żul, nieuk może wspiąć się wysoko i bezkarnie pochwalać Zło, co zawsze jakieś Media dla zarobku chętnie powielą. Przykrywajmy kpiną nasz udział w „śmiesznym grzechu zaniechania”. Liczmy na zmrużenie oczu w momencie rozliczeń, przecież istnieją zwolnienia lekarskie w razie przyłapania na gorącym uczynku. Nie wypadajmy z rytmu trendy: „szybko, dużo, byle jak”. To raczej frajerzy umierają - śmiejmy się z takich, bądźmy wiecznie młodzi, bo tylko tacy nie zaznają „końca świata”. Brak ubawu byłby prawdziwym końcem świata, więc „używajmy życia” póki czas, „drugi raz nie zaproszą nas wcale - na ten Bal nad Bale”. Ile jeszcze zostało do przetańcowania? Dla motłochu decydujące będą obietnice telewizora w celi i rozrywkowe towarzystwo. Dla niewolników w takiej liczbie że aż niewidocznej - kuszące obniżki cen: coraz „większe” za „coś” w błyszczącym, kolorowym papierku, najlepiej z zagranicy. Bawmy się więc - kto chce, niech grzebie w „guglach” innych „pediach”, już  nie trzeba wiedzieć, kto przestrzegał: „Miałeś chamie złoty róg, ostał ci się jeno sznur”. Szampańską zabawę psują jeszcze związkowcy, w opinii których: jak wykazały dziesięciolecia doświadczeń, na tych podejmujących decyzje wpływają „nie tyle argumenty merytoryczne, co obawa niepokojów społecznych”. Tymczasem nad Łomżą fajerwerki wyglądają tak samo jak w Dubaju, no może tylko więcej kredytu trzeba zaciągnąć żeby dorównać ilością. (Na razie wystarczy powiększyć załączone fotografie i już samopoczucie rośnie). W telewizorni pokazali, że ludzie chcą zapomnieć, nawet bez echa przeszła ciekawostka - suma wydana na petardy w pewnym polskim mieście: 900 tysięcy. Oj tam, bawmy się. Dla tych na dolnych pokładach nie ma znaczenia wielkość obciążenia, rejs będzie trwał do końca świata, a potem: od nowa !


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę