Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Świt nad Narwią

Każdy jest inny: niepowtarzalnym układem chmur i zbiorem nieruchomości pod nimi ale także unikalnym spojrzeniem pojedynczego zachwytu (chyba że ktoś jest tego daru pozbawiony - wyrazy współczucia). Dla niejednego posiadacza sprzętu fotografującego to pułapka łatwizny: temat „samograj” wyzwalający niezwykłe emocje i wrażenie pasowania na artystę - a to najszybsza droga do „produkcji” kolejnego kiczu „wschodu i zachodu słońca”. Autor tego obrazu nie przestraszył się trudnego wyzwania - wybrał najlepszy moment i skromnie cieszył się później, że jego punkt widzenia podoba się innym. Sam maluje pejzaże olejne, stąd dodatkowa czujność i oko na urodę otoczenia. Powstała świetna fotografia. Oczywiście potrzebny był jeszcze ten „drobiazg”: chcieć pofatygować się o tak wczesnej porze w upatrzony plener (w tym przypadku pod wieżę TV przy wylocie Szosy Zambrowskiej z Łomży). Potem nawet dla wyrobionego plastycznie, wrażliwego obserwatora to jednak najtrudniejsze: umieć wypatrzyć tę chwilę, gdy na tle podnoszących się mgieł w Pradolinie Narwi zagrały swoją rolę kontury drzew niczym postacie widzów jakiegoś misterium odradzania się dnia - oraz ich odpowiedniki, grupy chmur rozciągnięte w ruchu. To dało zwartą kompozycję do której bez znudzenia chce się wielokrotnie wracać.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę