Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Powrót

Szczęśliwe dzieciństwo - jeśli była możliwość odwiedzania rodziny lub przyjaciół na wsi, wtedy pełniejsze - bogatsze o doświadczenie szacunku dla ciężkiej pracy. Taki obraz pozostaje czułym wspomnieniem na całe życie, gdy się pomagało w gospodarstwie - czasem raczej przeszkadzało nieporadnością, jeśli za grabie brał się mieszczuch - ale jak potem smakowała pajda razowca z mlekiem ! Autor cierpliwie poczekał na właściwy moment i rewelacyjnie skomponował soczysty obraz. Zapada w pamięć tak ujęta chwila codzienności wiejskiej. Tu wszystko się nawzajem uzupełnia i wzbogaca, od łąki po horyzont: mali pomocnicy ściągający z pastwiska stadko krów, w głębi, w cieniu drzew rząd drewnianych chałup, szczytami do drogi - coraz rzadszy widok - potem las… czegóż więcej potrzeba do przygód ?


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę