Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Sprawozdawca sportowy

Świetna fotografia reportażowa nestora łomżyńskiej fotografii - rentgenologa dr Bolesława Czyżewskiego. Żabia perspektywa rzadko stosowana przez fotografów, tu pozwoliła wyłowić i podnieść z przeładowanego szczegółami tłumu kibiców najważniejszy temat obrazu: człowieka z mikrofonem. On tu najważniejszy, steruje emocjami - chociaż… ktoś dziwny obok: jegomość noszący się z niemiecka, w spodniach - pumpach tuż pod długim płaszczem i skrywającym twarz kapeluszu….Tajemnicza „dyskretna cenzura”? Ona nikogo nie dziwiła w czasach PRL-u, ówczesnej manii kontrolowania wszystkiego i utajniania informacji publicznych. Już te zapędy nie wrócą? Dzisiaj możne się to wdawać niemożliwe, ale wtedy w latach 50. karano więzieniem za nieodpowiednie żarty, a w rozdmuchanej aferze „mięsnej” urzędnika skazano na karę śmierci i  - wyrok wykonano. Wraz z rozluźnieniem politycznym można było się pośmiać raczej z absurdów biurokracji - dopuszczalne jako wentyl bezpieczeństwa wobec częstych protestów społecznych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę