Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 26 września 2020 napisz DONOS@

PEPEES w trzecim kwartale na minusie

Główne zdjęcie

Sięgającą ponad 700 tysięcy złotych stratą zamknął trzeci kwartał 2004 roku łomżyński PEPEES. Spółka właśnie opublikowała raport podsumowujący jej działalność finansową od lipca do września. W tym czasie jej przychody były o niemal 1/3 niższe niż w analogicznym okresie 2003 roku. Niemniej podsumowując działalność firmy od początku 2004 roku spółka zarobiła na czysto nieco ponad 3 mln zł, podczas gdy rok wcześniej było to niespełna 340 tys zł.

Od lipca do września 2004 roku PEPEES, łącznie z firmami powiązanymi, czyli Browarem Łomża, sprzedał produktów za niespełna 10,5 mln zł, podczas gdy rok wcześniej przychody wyniosły niemal 17 mln złotych. Spółka przeprowadzając rachunek zysków i strat za ten okres wyliczyła, że minus w kasie równy jest 710 tys zł. To dużo, zważywszy, że rok wcześniej w III kwartale osiągnęła ona zysk niemal 700 tys. zł.
Niemniej działalność PEPEESu od stycznia do końca września zamyka się plusem przekraczającym 3 mln złotych, a sumaryczne przychody są około 5,5 mln zł wyższe niż rok wcześniej. Przez trzy kwartały 2003 roku do kasy PEPEESu wpłynęło niespełna 52 mln zł, a w tym roku było to niemal 57, 5 mln zł.


 
200831084255.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę