Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 14 maja 2021 napisz DONOS@

Bezpłatne badania mammograficzne w Łomży i Śniadowie

W najbliższą niedzielę 4 lipca na Starym Rynku w Łomży oraz przy Urzędzie Gminy Śniadowo w godz. 9.00 - 16.00 staną dwa mammobusy. Kobiety w wieku 50-69 lat będą miały możliwość wykonania bezpłatnych badań mammograficznych. Białostockie Centrum Onkologii zachęca wszystkie Panie do skorzystania z tej możliwości. Kilka minut, a tyle trwa badanie mammograficzne - może uratować życie.

Łomża oraz gmina Śniadowo zostały wybranie przez Białostockie Centrum Onkologii ponieważ mają najniższą zgłaszalność. W powiecie łomżyńskim - procent objęcia populacji badaniami 27,69% (najgorzej w gminie Śniadowo 21%), a w mieście Łomża 31,34 % dla porównania zgłaszalność w powiecie augustowskim wynosi 57,46%.

Badania są kierowane do Pań w wieku 50-69 lat; na badanie należy zabrać dowód osobisty, dowód ubezpieczenia oraz zdjęcia i wyniki z poprzednich badań mammograficznych (jeśli takie były przeprowadzane).
Najlepiej jest wcześniej się zarejestrować od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00 pod numerami tel:0-801-080-007 tylko z tel. stacjonarnych, koszt jak za połączenie lokalne;oraz 058-666-24-44.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę