Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Nowi: rektor i dziekan w "Jańskim"

W związku z rezygnacją dr Waldemara F. Pędzińskiego z funkcji rektora Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości im. Bogdana Jańskiego w Łomży Pełnomocnik Założyciela O. Marian Piwko CR powołał 14.09 br. na tę funkcję dr Witolda Misiudę–Rewera (doktorat z prawa uzyskał na Wydziale Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji KUL). Stypendysta NATO (1991) i papieża Jana Pawła II w Uniwersytecie w Pavii (1992) oraz rządu włoskiego i hiszpańskiego. Autor książek oraz artykułów naukowych dotyczących regionalizmu i dobra wspólnego (specjalista w dziedzinie prawa regionalnego).


Funkcję dziekana Wydziału Nauk Ekonomiczno-Społecznych objął wykładowca WSZiP im. Bogdana Jańskiego w Łomży prof. dr hab. inż. Sławomir Partycki (autorytet w zakresie socjologii gospodarczej, autor książek i opracowań w tym zakresie). Współpracuje z ośrodkami naukowymi w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Czechach oraz na Słowacji, Ukrainie, Białorusi, Litwie i Łotwie.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę