Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 października 2021 napisz DONOS@
wiadomość na podstawie www.radio.bialystok.pl

Łomżanin nagrodzony przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne

Adam Makowski z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży został laureatem XXI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej. Łomżanin zdobył Nagrodę Specjalną Prezesa Polskiej Izby Ubezpieczeń za najlepiej napisaną pracę o tematyce ubezpieczeniowej.


Poza Adamem Makowskim z Łomży lauretaem konkursu został także Piotr Sieliwonik z III LO im. K.K. Baczyńskiego w Białymstoku.  Konkurs odbywa się corocznie i ma zachęcić uczniów do zdobywania wiedzy o finansach. Jak podało Radio Białystok licealiści z województwa podlaskiego okazali się najlepszymi wśród 15 tysięcy uczniów i zdobyli nagrody finansowe.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę