Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 01 lipca 2022 napisz DONOS@

61. znowu „drogą śmierci”

Dwie osoby zginęły i dwie zostały ranne w wypadku, jaki wieczorem wydarzył się na drodze nr 61 w okolicach wsi Leopoldowo pomiędzy Chojnami Młodymi a Miastkowem niedaleko Łomży. Samochód osobowy marki mercedes jadąc z dużą prędkością uderzył w przydrożne drzewo. Jak wyjaśniają policjanci kierowca mercedesa ratował się przed „czołówką” z Tirem, który zjechał na przeciwległy pas ruchu. Kierowca Tira nie zatrzymał się na miejscu wypadku lecz pojechał dalej...

W wypadku zginęły dwie osoby - pasażerowie (kobieta i mężczyzna) w wieku około 50 lat.

Poszukiwani są świadkowie, którzy widzieli wypadek i mogliby pomóc w znalezieniu kierowcy Tira. 

Międzynarodowa droga nr 61 ponownie staje się „drogą śmierci”. W tym tygodniu - w okolicach Łomży - zginęło na niej już pięć osób. W poniedziałek rano w okolicach miejscowości Kobylin, w połowie drogi między Łomżą a Stawiski, fiat palio zderzył się z litewskim Tirem – dwie osoby jadące samochodem osobowym zginęły. Tego samego dnia wieczorem w okolicach wsi Sokoły pomiędzy Obrytkami a Szczuczynem mężczyzna wtargnął na jezdnie wprost pod koła nadjeżdżającego samochodu – zginął na miejscu. 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: to nie jest pocięty przez strażaków samochód, to wynik uderzenia w drzewo
Foto:
Foto:
Foto: to nie jest pocięty przez strażaków samochód, to wynik uderzenia w drzewo
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę