Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 28 listopada 2020 napisz DONOS@

"Łomżyński Laur Gospodarczy" - promocja sukcesu

Foto: "Łomżyński Laur Gospodarczy" - promoc...
Edyta Gawrych śr, 14 maja 2008 11:29

Szanowni Przedsiębiorcy! Specjalnie dla Was został przedłużony termin składania dokumentów w konkursie„Łomżyński Laur Gospodarczy” organizowany wspólnie przez Łomżyńską Izbę Przemysłowo – Handlową i Urzęd Miejski w Łomży. Uwaga! Ostateczny termin składania wypełnionego formularza wraz z załącznikami mija 31.05.2008 roku.

Prezydent popiera stanowisko Izby

Foto: Prezydent popiera stanowisko Izby
Edyta Gawrych wt, 13 maja 2008 10:31

Dnia 7 maja 2008 roku Prezydent Miasta Łomża Jerzy Brzeziński zwrócił się do Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łomży Pana Mirosława Oliferuka z prośbą “ ...o przekazanie apelu do podmiotów prowadzących szkolenie kandydatów na kierowców, aby ograniczyli poruszanie się po najbardziej obciążonych ruchem ulicach miasta,

EDPOL - "Przedsiębiorstwem Fair Play"

Foto: EDPOL - "Przedsiębiorstwem Fair Play"
Edyta Gawrych pt, 25 kwietnia 2008 11:54

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż dnia 24 kwietnia 2008r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego nasz członek - firma PPH EDPOL EXPORT – IMPORT, został uhonorowany Certyfikatem“Przedsiębiorstwo Fair Play”, który otrzymał z rąk Mieczysława Bąka – Przewodniczącego Komisji Ogólnopolskiej Programu “Przedsiebiorstwo Fair Play” oraz specjalny dyplom uznania od Marszałka Województwa Podlaskiego Jarosława Dworzańskiego. Firma została nagrodzona podczas X edycji programu, przechodząc dwustopniową weryfikację i spełniając wymagania regulaminowe.

Przyjazne L-elki, ale po godzinach szczytu

Foto: Przyjazne L-elki, ale po godzinach szczytu
Edyta Gawrych pt, 25 kwietnia 2008 11:46

Rada Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej zwróciła się z uprzejmą prośbą do Prezydenta Miasta Łomża o rozważenie możliwości ograniczenia poruszania się po ulicach miasta Łomża samochodów Nauki Jazdy, tzw. „L” ( z wyłączeniem przedsiębiorców prowadzących lokalną działalność gospodarczą na terenie miasta Łomża i powiatu łomżyńskiego), od poniedziałku do piątku w następujących godzinach: 1.od 7.00 do 9.00 2.od 15.00 do 17.00

Konkurs „Łomżyński Laur Gospodarczy”

Foto: Konkurs „Łomżyński Laur Gospodarczy&a...
Edyta Gawrych wt, 22 kwietnia 2008 14:30

Prezydent Miasta Łomża Jerzy Brzeziński oraz Prezes Łomżyńskiej Izby Przemyslowo – Handlowej Maciej Krzysztof Zajkowski serdecznie zapraszają wszystkich przedsiębiorców do udziału w organizowanym wspólnie, po raz pierwszy Konkursie pod nazwą „Łomżyński Laur Gospodarczy”.

Kryteria działań 1.4. i 3.2. w ramach RPO

Foto: Kryteria działań 1.4. i 3.2. w ramach RPO
Edyta Gawrych wt, 08 kwietnia 2008 11:43

Zgodnie z obietnicą przekazujemy Państwu informacje dotyczące pozyskania środków unijnych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013.

Przyjazna infolinia dla przedsiębiorców - 9524

Foto: Przyjazna infolinia dla przedsiębiorców - 9524
Edyta Gawrych pt, 04 kwietnia 2008 11:51

Łomżyńska Izba Przemysłowo – Handlowa zaprosiła na spotkanie z przedsiębiorcami przedstawicieli Powiatowego Urzędu Pracy w Łomży, na prezentację nowego portalu internetowego. Zalety funkcjonowania projektu “Urząd Pracy 7 dni w tygodniu, 24h na dobę” przedstawił koordynator projektu Pan Hubert Bieniek.

Środki z RPO na lata 2007-2013 już dostępne

Foto: Środki z RPO na lata 2007-2013 już dostępne
Edyta Gawrych pt, 04 kwietnia 2008 11:22

Łomżyńska Izba Przemysłowo – Handlowa 3 kwietnia 2008r. zorganizowała spotkanie z Panem Grzegorzem Orłowskim Członkiem Komitetu Monitorującego przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego w Białymstoku, ekspertem z dziedziny funduszy europejskich oraz doradcą Posła RP Roberta Tyszkiewicza, na temat kryteriów przyznawania funduszy unijnych z Regionalnego Programu Operacyjnego w Latach 2007-2013, w obszarze małych i średnich przedsiębiorstw.

Komisja Rozwoju o strefie ekonomicznej i rozwiązaniach drogowych

Foto: Komisja Rozwoju o strefie ekonomicznej i rozwią...
Edyta Gawrych pt, 04 kwietnia 2008 10:21

Dnia 3 kwietnia 2008 roku Łomżyńska Izba Przemysłowo – Handlowa została zaproszona na posiedzenie Komisji Rozwoju, Przedsiębiorczości i Zagospodarowania Przestrzennego. Spotkanie odbyło się w sali narad w Urzędzie Miejskim w Łomży o godz. 14:00. Oprócz Radnych Miasta w obradach uczestniczył Prezydent Miasta Łomża Jerzy Brzeziński. Przedstawiciele Izby zostali zaproszeni na dyskusję dotyczącą tworzonej podstrefy ekonomicznej w Łomży.

Przyjazna rewizyta miasta Södertälje w Łomży

Foto: Przyjazna rewizyta miasta Södertälje w Łomży
Edyta Gawrych śr, 02 kwietnia 2008 11:45

Dnia 1 kwietnia 2008 roku do Łomży przybyła z rewizytą delegacja z miasta Södertälje ze Szwecji. Przedstawiciele strony szwedzkiej w osobach: Roger Svanborg Viceprezydent miasta Södertälje, Karl Svensson – przedstawiciel regionu Sztokholmskiego w Warszawie oraz Pani Urszula Estmer (urodzona w Łomży) mieszkająca i pracująca na stałe w Södertälje spotkali się z przedstawicielami Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej w osobach: Prezes Rady Izby Maciej Krzysztof Zajkowski, Vice Prezes Rady Izby Artur Truszkowski, Członek Rady Izby Wojciech Dąbrowski oraz Elżbieta Gadomska jako gospodyni uroczystego obiadu w Restauracji Amadeus.

Regionalny Program Operacyjny - pieniądze dla przedsiębiorców

Foto: Regionalny Program Operacyjny - pieniądze dla p...
Edyta Gawrych pon, 31 marca 2008 10:38

Uprzejmie informujemy, iż dnia 03.04.2008r. (czwartek), w godz. 16:00 – 18:00 w Hotelu „POLONEZ” w Łomży przy ul. Rządowej 1A, odbędzie się spotkanie z Panem Grzegorzem Orłowskim Członkiem Komitetu Monitorującego przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego w Białymstoku, ekspertem z dziedziny funduszy europejskich oraz doradcą Posła RP Roberta Tyszkiewicza

Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze ŁIP-H - 2008

Foto: Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze ŁIP-H - 2008
Edyta Gawrych pt, 28 marca 2008 10:47

Jak co roku w miesiącu marcu, dnia 27.03.2008r. odbyły się obrady Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczego Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej. Posiedzenie rozpoczęło się w drugim terminie obrad o godzinie 18:00, w Kompleksie Gastronomicznym “Labirynt” w Łomży. Coroczne podsumowaniu działalności ŁIP-H skupiło 24 przedsiębiorców.

Łomżyńska misja gospodarcza w Gorkach na Białorusi

Foto: Łomżyńska misja gospodarcza w Gorkach na Białorusi
Edyta Gawrych śr, 19 marca 2008 08:49

W dniach 13-16 marca 2008 roku delegacja łomżyńskich przedsiębiorców i samorządowców gościła w miejscowości Gorki na Białorusi. Było to pokłosie, podpisanego w październiku 2007 roku, Porozumienia o wzajemnej współpracy Urzędu Miejskiego w Łomży z miastem Gorki w dziedzinie gospodarczej, kulturalnej i oświatowej. Celem wizyty było zapoznanie się z przepisami panującymi u naszych wschodnich sąsiadów i ich gospodarką oraz przygotowanie podstaw pod ewentualną współpracą na płaszczyźnie wymiany handlowej, kulturalnej i oświatowej.

"Naturalnie z Podlasia" - Pomysłem Roku 2007

Foto: "Naturalnie z Podlasia" - Pomysłem Ro...
Edyta Gawrych wt, 18 marca 2008 11:35

W sobotę 15 marca podczas uroczystej, dorocznej Gali poznaliśmy laureatów IV edycji konkursu „Podlaska Marka Roku”, organizowanego przez Marszałka Województwa Podlaskiego. Za Pomysł Roku 2007 Kapituła uznała inicjatywę klastrową „ Naturalnie z Podlasia” – Stowarzyszenie Klaster Spożywczy „Naturalnie z Podlasia”.

Zakończenie projektu "Program szkoleń promujących clustering"

Foto: Zakończenie projektu "Program szkoleń prom...
Edyta Gawrych wt, 18 marca 2008 11:16

Miło nam poinformować, iż w dniu 7 marca br. mieliśmy honor i przyjemność wziąźć udział w konferencji kończącej ogólnopolski projekt "Program szkoleń promujących clustering". Wśród gości zaproszonych byli również przedstawiciele Klastra Spożywczego “Naturalnie z Podlasia”, którzy zaprezentowali swoje osiągnięcia oraz drogę powstania.

Narew łączy - Lokalna Organizacja Turystyczna

Foto: Narew łączy -  Lokalna Organizacja Turystyczna
Edyta Gawrych wt, 05 lutego 2008 09:59

Ponad 30 przedsiębiorców, przedstawicieli jednostek administracyjnych a także lokalnych i regionalnych organizacji turystycznych z województw mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego i podlaskiego podpisało się pod dokumentem powołującym do życia Partnerstwo „Dorzecza Narwi”. Projekt ma na celu promocję regionu oraz budowę spójnego systemu informacji turystycznej.

Zmiana granic przyszłej Podstrefy SSSE

Foto: Zmiana granic przyszłej Podstrefy SSSE
Edyta Gawrych cz, 31 stycznia 2008 11:14

Podczas dzisiejszej sesji, Radni Rady Miejskiej Łomży zmienili uchwałę dotyczącą zgody na ustanowienie Łomżyńskiej Podstrefy Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. Zmiany dotyczyły wyłączenia z terenu planowanej Podstrefy pasa z infrastrukturą techniczną ulicy miejskiej oraz terenów Pepees-u, a włączeniu w nią działek przy Gaspol-u oraz ulicy Poligonowej. Zmiany te wynikają w głównej mierze z rezygnacji Przedsiębiorstwa Przemysłu Spożywczego w Łomży z inwestowania w Specjalnej Podstrefie Ekonomicznej.

Kolejne spotkanie w Łomży w sprawie SSSE

Edyta Gawrych wt, 29 stycznia 2008 15:09

W dniu dzisiejszym, tj. 29.01.2008r., doszło do spotkania władz miasta Łomża z przedstawicielami Specjalnej Suwalskiej Strefy Ekonomicznej oraz z zaintersowanymi przedsiebiorcami. Podczas zebrania zostały uszczegółowione sprawy dotyczące terenów pod inwestycje, mające być w podsterfie ekonomicznej.

Przyjazna Wigilia

Foto: Przyjazna Wigilia
Edyta Gawrych śr, 19 grudnia 2007 10:29

Dnia 18 grudnia 2007 roku Łomżyńska Izba Przemysłowo – Handlowa oraz Cech Rzemieślników i Innych Przedsiębiorców w Łomży wspólnie zorganizowali Wieczór Wigilijny. Uroczystość odbyła się w Hotelu „GROMADA” i skupiła około 100 osób, przedsiębiorców oraz zaproszonych gości. Podczas spotkania opłatkowego Członkowie Rady Izby wręczyli certyfikaty dla nowych siedmiu członków Izby.

Maciej Żywno nowym wojewodą podlaskim

Foto: Maciej Żywno nowym wojewodą podlaskim
Edyta Gawrych pt, 30 listopada 2007 10:42

Wczoraj wieczorem premier Donald Tusk wręczył akty powołania 16 wojewodom. - Zostajecie państwo wojewodami nie tylko po to, by reprezentować skutecznie rząd RP w województwie, jesteście powołani także do wielkiego zadania, jakim jest reforma administracji właśnie na poziomie wojewódzkim – powiedział szef rządu. W exposé Tusk zapowiedział, że jego gabinet zamierza przekazać część kompetencji wojewodów marszałkom województw.

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · »» · »
 

 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę