poniedziałek, 15 października 2018 napisz DONOS@

PILNE ! ! ! Rekrutacja do PSM II st.

Dyrektor wt, 15 maja 2012 07:55

Więcej w zakładce Rekrutacja

..i wiolonczelistki

Dyrektor wt, 15 maja 2012 07:34

III miejsce w kategorii I w IV Ogólnopolskich Spotkaniach Młodych Wilonczelistów zdobyła Aleksandrfa Boguska z klasy mgr Ewy Barczyk. Serdeczne gratulacje!!!

Niezawodni gitarzyści

Dyrektor wt, 15 maja 2012 07:31

W II Ogólnopolskich Spotkaniach Gitarowych które odbyły się w Elblągu Ziemowit Bućko zdobył II miejsce. Nauczycielem Ziemka jest mgr Piotr Suchodoła. Gratulacje!!

Sukces na Łotwie

Dyrektor wt, 15 maja 2012 07:25

Marcin Konopka z klasy mgr Wiesławy Staniszewskiej zdobył 3 miejsce w kategorii III w konkursie akordeonowym "Naujene 2012". Gratulujemy!

Wyniki badania przydatności do PSM I st.

Dyrektor nie, 13 maja 2012 23:08

Lista osób które uzyskały wynik pozytywny w czasie badania przydatności do PSM I st. Lista przyjętych do PSM zostanie opublikowana 28 czerwca 2012 r. O przyjęciu do klasy pierwszej będzie decydować uzyskany wynik oraz możliwości organizacyjne szkoły. Kandydaci, którzy zdali pozytywnie egzamin, ale nie zostali przyjęci z powodu braku miejsc, zostaną umieszczeni na liście rezerwowej lub będą mogli dokonać zmiany wybranego instrumentu na taki, na który są wolne miejsca.

SPOTKANIA INSTRUMENTÓW DĘTYCH

Dyrektor so, 12 maja 2012 16:46

Oficjalne wyniki. Punktację poszczególnych uczestników wyślemy zainteresowanym szkołom pocztą elektroniczną.

Przetarg na remont szkoły

Dyrektor śr, 09 maja 2012 08:15

Dokumenty do pobrania w zakładce Przetargi

REKRUTACJA DO PSM

Dyrektor śr, 02 maja 2012 13:21

Harmonogramy badania przydatności kandydatów do PSM I st., terminy egzaminów do PSM II st. i inne informacje w zakładce Rekrutacja.

I Ogólnopolski Konkurs z Zasad Muzyki - wyniki

Foto: I Ogólnopolski Konkurs z Zasad Muzyki - wyniki
Dyrektor so, 21 kwietnia 2012 08:36

Poniżej prezentujemy oficjalne wyniki konkursu i materiały do pobrania. GŁÓWNYM sponsorem konkursu jest firma "SONAROL - okna i styropian z Jedwabnego", która ufundowała m.in. najnowszy netbook za I miejsce. Dziękujemy również firmom "BŁYSK - usługi komunalne", "Andrzej Wszeborowski - Roboty ogólbobudowlane i konserwacja zabytków"," Imperiał" W. Wałkuska, Hotel Gromada w Łomży, a także wszystkim osobom pomagającym przy organizacji konkursu.

VII Ogólnopolskie Warsztaty Muzyczne dla uczniów i nauczycieli PSM I i II stopnia

Dyrektor wt, 17 kwietnia 2012 15:37

Warsztaty odbędą się w dniach 16 - 25 sierpnia 2012 r. w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. w Łomży. Karta zgłoszenia jest do pobrania poniżej.

Nie tylko uczniowie...

Dyrektor pt, 16 marca 2012 10:06

W dniach 9-11 marca 2012 r. we Wrocławiu odbył się Festiwal Wyobraźni Muzycznej mYear. W Konkursie Pomysłów Metodycznych II miejsce uzyskała mgr Małgorzata Wiśniewska - nauczycielka teorii z naszej szkoły. Gratulujemy i życzymy, aby nagrodzone pomysły i scenariusze przyniosły moc sukcesów pedagogicznych.

Wiwat akordeon!

Dyrektor so, 10 marca 2012 09:57

06 marca 2012 r. odbyły się w Grajewie IV Regionalne Konfrontacje Akordeonowe. Bardzo dobrze wypadli w nich uczniowie naszej szkoły. - III miejsce w kategorii I zdobył Szymon Zubrzycki przygotowany przez mgr Mirosława Kotelczuka. - W kategorii II Marcin Konopka przygotowany przez mgr Wiesławę Staniszewską zdobył I miejsce, a wyróżnienia otrzymali Joanna Dąbrowska (mgr Stanisław Morawski) i Krystian Kurkowski (mgr Mirosław Kotelczuk). - Patryk Mariak przygotowany przez mgr Mirosława Kotelczuka uzyskał wyróżnienie w kategorii III. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Przesłuchania CEA

Dyrektor cz, 01 marca 2012 09:53

Zakończyły się przesłuchania CEA - etap makroregionalny. Dobrze wypadli w nich nasi uczniowie - najgorsi znich mieli 17,2 pkt., najlepsi otarli się o finał (20,5 pkt.). Gratulacje!

Teoretycy nie gorsi

Dyrektor nie, 26 lutego 2012 09:48

21 lutego 2012 r. w Olsztynie odbył się Konkurs monograficzny z Audycji Muzycznych „Zycie i twórczość Nicolo Paganiniego w 230 rocznicę urodzin” Wyróżnienia zdobyli uczniowie PSM I stopnia przygotowani przez mgr Annę Sokołowską: Joanna Dąbrowska, Tomasz Modzelewski, Karolina Załęcka. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

Sukces Weroniki

Dyrektor pon, 30 stycznia 2012 09:37

W odbywającym się 21 stycznia 2012 r. III Regionalnym Konkursie Wiolonczelowym w Olsztynie uczennica PSM II stopnia Weronika Skrodzka przygotowana przez mgr Ewę Barczyk zdobyła III miejsce. Gratulacje!

Bardzo dobre wyniki pianistów

Dyrektor cz, 15 grudnia 2011 09:31

24 listopad 2011 r. – w III Międzynarodowym Konkursie Fortepianowym im. W. Lutosławskiego odbywającym się w Zambrowie Joanna Krysiak przygotowana przez mgr Irenę Wawrzynkowską zdobyła III miejsce w grupie I. W grupie III Rafał Bienias, którego nauczycielką jest Tatiana Baranovskaya, otrzymał wyróżnienie. Gratulujemy !!

Remont, remont

Foto: Remont, remont
Dyrektor cz, 15 grudnia 2011 08:21

Dobiega końca kolejny etap remontu szkoły. Został sfinansowany z programu operacyjnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego " Infrastruktura Kultury". Dzięki niemu PSM w Łomży zyskała nową instalację centralnego ogrzewania wraz z podłączeniem do miejskiej sieci c.o., a przygotowywane do "zasiedlenia" poddasze zostało wyposażone w podłogi (panele i wykładziny), oświetlenie, oraz sporą część niezbędnych mebli.

Koncerty uczniów PSM w Łomży

Dyrektor pon, 12 grudnia 2011 08:40

Młodzież z naszej szkoły aktywnie udziela się na rzecz społeczeństwa lokalnego, uświetniając wiele uroczystości na terenie miasta. 7 listopada uczniowie grali na uroczystościach Związku Nauczycielstwa Polskiego, 14 listopada młodzi artyści uświetniali uroczystość 60-lecia biblioteki pedagogicznej w Łomży, a 9 grudnia dokonali oprawy muzycznej promocji książki "Witraż z Chironem w tle" zorganizowanej przez Polskie Towarzystwo Nauk Weterynaryjnych w Zespole Szkół Weterynaryjnych.

Koncert "Wielkiemu Polakowi"

Dyrektor nie, 16 października 2011 21:59

16 października 2011 r. odbył się koncert w ramach VII Jesiennego Festiwalu "Sacrum et Musica" z okazji 11 Dnia Papieskiego i 33 rocznicy powołania Karola Wojtyły na stolicę Piotrową. Było to możliwe dzięki wielkiemu zaangażowaniu wszystkich wykonawców i ich nauczycieli. Szczególne podziękowania należą się probosczowi parafii pw Św. Andrzeja Boboli ks. kanonikowi dr. Andrzejowi Popielskiemu który przyjął nas z niezwykłą serdecznością i udostępnił kościół na czas prób i koncertu.

I Ogólnopolski Konkurs z Zasad Muzyki

Dyrektor śr, 28 września 2011 09:34

Konkurs odbędzie się 19 kwietnia 2012 r. w PSM I i II st. w Łomży. Bardziej szczegółowe informacje w poniższych dokumentach do pobrania. Informujemy, że baza noclegowa jest wyszczególniona na ostatniej stronie regulaminu. Dla uczestników Konkursu i ich opiekunów promocyjne ceny noclegów oferuje Hotel Gromada przy ul. Rządowej 1a Sponsorami Konkursu są m.in. firma "SONAROL - okna i styropian z Jedwabnego", "Imperiał" W. Wałkuska, "Roboty Ogólnobudowlane. Konserwacja zabytków. Andrzej Wszeborowski", firma"BŁYSK - usługi komunalne". Wszystkim sponsorom serdecznie dziękujemy. Sponsorem głównej nagrody jest firma "SONAROL - okna i styropian z Jedwabnego". Na konkurs wpłynęło dotychczas blisko 50 zgłoszeń z 24 szkół z całego kraju. O godzinie 14:00 w dniu 18 kwietnia dr Barbara Stencel poprowadzi Seminarium „Twórczość Fryderyka Chopina na lekcji kształcenia słuchu i zasad muzyki”. Na Seminarium zapraszamy nauczycieli - opiekunów uczestników Konkursu. UWAGA !!! Prośba do ewentualnych sponsorów. Prosimy o wpłaty na konto: Rada Rodziców przy PSM I i II st. w Łomży nr konta: 44 1020 1332 0000 1202 0027 3136 (z dopiskiem: "Konkurs z Zasad Muzyki")

« · «« · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę