Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 maja 2021 napisz DONOS@

Inga na koniec roku szkolnego....

Foto: Inga na koniec roku szkolnego....
Dyrektor pon, 24 czerwca 2019 10:04

Inga Wawrzynkowska z klasy skrzypiec Moniki Zarzyckiej zdobyła I miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia "Jak Wieniawski" który odbył się w dniach 30 maja - 2 czerwca 2019 r. w Lublinie. Indze akompaniowała Irena Wawrzynkowska. Gratulujemy!!! Życzymy dalszych sukcesów i udanych wakacji!

Lista kandydatów przyjętych do PSM I i II st. w Łomży

Dyrektor pon, 24 czerwca 2019 09:08

Poniżej prezentujmy listę kandydatów przyjętych do PSM I i II stopnia w Łomży. Lista jest również do pobrania w pliku pdf (na dole strony). Do rodziców i prawnych opiekunów przyjętych uczniów jest wielka prośba o potwierdzenie mailowe lub telefoniczne, że kandydat nie rozmyślił się i od 2 września rzeczywiście podejmuje naukę. Rozpoczęcie roku szkolnego nastąpi w poniedziałek 2 września o godz. 16.00. Bezpośrednio po rozpoczęciu rodziców zapraszamy na walne zebranie.

Sukces akordeonistów...

Foto: Sukces akordeonistów...
Dyrektor cz, 23 maja 2019 09:26

W odbywającym się 9 maja w Atenach Grecja) Międzynarodowym Konkursie "Muse 2019" Wiktor Czarnecki z klasy akordeonu Piotra Komorowskiego wywalczył II nagrodę. Gratulacje dla młodego wykonawcy i jego nauczyciela ! !

....i pianistów...

Foto: ....i pianistów...
Dyrektor cz, 23 maja 2019 09:09

Na odbywającym się w Białymstoku VI Festiwalu Pianistycznym im. Sióstr Frankiewicz, Paweł Czyżewski z klasy Ireny Wawrzynkowkiej uzyskał tytuł laureata i dyplom specjalny za wyróżniające wykonanie utworu J.S.Bacha. Pawłowi i jego nauczycielce składamy gratulacje i życzymy dalszych sukcesów ! ! !

Sukces z teorii

Dyrektor pt, 17 maja 2019 15:57

W Regionalnym Konkursie z Kształcenia Słuchu dla uczniów klas III cyklu sześcioletniego szkół muzycznych I stopnia, odbywającym się w Olsztynie 14 maja 2019 roku, brała udział trójka naszych uczniów przygotowana przez Panią Dorotę Dobrowolską. Wszyscy wrócili z tarczą. Masłowska Amelia zdobyła II miejsce, Krupiński Filip - I wyróżnienie, a Paweł Jacak - II wyróżnienie. Gratulujemy młodym muzykom i ich nauczycielce!!

Noc Muzeów

Dyrektor pt, 10 maja 2019 15:57

18 maja 2019 r. w Muzeum Diecezjalnym w Łomży, ul. Giełczyńska 20 a, w godzinach 18:00 - 21:00, będzie można posłuchać przy okazji oglądania ekspozycji muzealnej koncertu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Łomży. Zapraszamy do muzeum, zapraszamy też do wysłuchania młodych artystów. Wstęp wolny.

Estrada Młodych

Dyrektor pt, 10 maja 2019 15:52

16 maja w Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich w Łomży, ul. Sadowa 12 A o godz. 18:30 odbędzie się koncert Estrada Młodych, gdzie młodzi utalentowani uczniowie szkół muzycznych (w tym także PSM I i II st. w Łomży) wystąpią z orkiestrą Filharmonii Kameralnej im. W. Lutosławskiego w Łomży. Zapraszamy wszystkich melomanów i sympatyków szkoły.

Majówka bez zajęć

Dyrektor cz, 25 kwietnia 2019 16:35

W dniach 29 kwietnia - 03 maja nie ma zajęć dydaktycznych (przerwa zaplanowana już we wrześniu 2018). Natomiast szkoła jest czynna w godz. 7.00 - 15.00. Od 6 maja wszystkie zajęcia będą odbywać się normalnie, zmianie ulegnie tylko harmonogram egzaminów i przesłuchań.

KONCERT !!!!

Dyrektor śr, 17 kwietnia 2019 11:27

24 kwietnia (środa) o godzinie 16.30 w Sali Koncertowej PSM I i II stopnia odbędzie się nadzwyczajny koncert gitarowy. Wykonawcą będzie absolwent naszej szkoły Ziemowit Bućko, aktualnie pobierający nauki w "Mozarteum" w Salzburgu. Wstęp wolny. Zapraszamy serdecznie wszystkich melomanów. Naprawdę warto!!!

Akordeon nie zwalnia...

Foto: Akordeon nie zwalnia...
Dyrektor śr, 17 kwietnia 2019 11:12

Kolejne sukcesy odniósł młody akordeonista Paweł Jacak z klasy mgr Wiesławy Staniszewskiej. W I Konkursie Akordeonowym "Fermata" który odbył się `18-19 marca w Płocku zdobył III nagrodę w kategorii A, natomiast w dniach 5-6 kwietnia w XIX Konkursie Akordeonowym Muzyki Rozrywkowej i Popularnej w Giżycku zdobył II miejsce w kategorii do lat 12. Składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów!!

STRAJK ! ! !

Foto: STRAJK ! ! !
Dyrektor pon, 08 kwietnia 2019 10:36

Wskutek wyników referendum strajkowego i braku porozumień z rządem nauczyciele PSM I i II st. w Łomży przystąpili do strajku. Wszelkie informacje o zawieszonych zajęciach dostępne są w sekretariacie szkoły i u nauczycieli biorących udział w proteście. W załączniku publikujemy list otwarty do Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, prof. Piotra Glińskiego.

REKRUTACJA ! !

Dyrektor cz, 28 marca 2019 10:10

Rozpoczęliśmy przyjmowanie wniosków o przyjęcie do PSM I i II st. w Łomży i filii PSM I st. w Kolnie. Więcej w zakładce Rekrutacja. Tam również dostępne są dokumenty do pobrania. Zapraszamy ! ! !

Skrzypce również rozpoczęły sezon...

Foto: Skrzypce również rozpoczęły sezon...
Dyrektor wt, 26 marca 2019 16:45

Sukcesem zakończył się udział Ingi Wawrzynkowskiej z klasy skrzypiec mgr Moniki Zarzyckiej w V Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym , który odbył się 22-23 marca w Toruniu. Inga zajęła I miejsce w kategorii III. Indze akompaniowała mgr Irena Wawrzynkowska. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Rozpoczyna się sezon konkursowy...

Foto: Rozpoczyna się sezon konkursowy...
Dyrektor wt, 26 marca 2019 08:58

W II Ogólnopolskim Festiwalu Akordeonowym im. prof. Mirosława Niziurskiego, który odbył się 1-2 marca w Kielcach, Paweł Jacak z klasy mgr Wiesławy Staniszewskiej zdobył wyróżnienie w kategorii II. Gratulacje!!

Brawa dla saksofonistów

Foto: Brawa dla saksofonistów
Dyrektor nie, 10 lutego 2019 19:43

Dopiero teraz nadeszło potwierdzenie i dyplom, stąd nasza spóźniona publikacja. W dniach 4-7 grudnia 2018 r. w Przeworsku odbył się XIII Międzynarodowy Festiwal Saksofonowy. Maja Wronowska z klasy mgr Urszuli Gosk zdobyła na nim wyróżnienie w kategorii drugiej. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Ostatnie koncerty przed feriami

Dyrektor wt, 15 stycznia 2019 19:36

13 stycznia nasi uczniowie nie próżnowali. O godz. 10:00 w kościele parafialnym pw. Andrzeja Boboli chór PSM zaśpiewał kolędy na mszy i po niej. Natomiast o 13:00 uczniowie klas akordeonu i gitary wspomogli WOŚP i zagrali koncert w bibliotece publicznej na ul. Zawadzkiej. W imieniu organizatorów gratulujemy i dziękujemy wykonawcom.

Natalia doceniona..

Foto: Natalia doceniona..
Dyrektor pt, 28 grudnia 2018 10:03

W XVIII Międzynarodowym Konkursie Muzycznym im. Juliusza Zarębskiego doceniono piękną grę Natalii Wojciechowskiej z klasy skrzypiec mgr Beaty Stankiewicz, przyznając jej I miejsce w kategorii C. Natalii towarzyszyła na fortepianie mgr Anna Kamińska. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Wiadomości z Pragi...

Foto: Wiadomości z Pragi...
Dyrektor pt, 28 grudnia 2018 09:53

W odbywającym się w dn. 26-29.11.2018 r. w Pradze (Czechy) XV Międzynarodowym Festiwalu Dla Młodych Muzyków Wojciech Czarnecki z klasy mgr Piotra Komorowskiego zdobył II nagrodę w kategorii I. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!

Koncert na 4 ręce

Dyrektor wt, 20 listopada 2018 08:33

23 listopada (piątek) o godz. 16:00 w sali koncertowej PSM w Łomży odbędzie się wspaniały koncert w wykonaniu laureatów (uczestników) VII Międzynarodowego Konkursu Duetów Fortepianowych w Białymstoku. Zapraszamy serdecznie wszystkich melomanów. Wstęp wolny.

Muzyk pierwsza klasa cd

Foto: Muzyk pierwsza klasa  cd
Dyrektor wt, 20 listopada 2018 08:26

Z dużym opóźnieniem dotarł do szkoły jeszcze jeden dyplom. Wyróżnienie I stopnia w kategorii I uzyskała na konkursie Nadia Podeszwik z klasy fortepianu Pani Janiny Sulkowskiej. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

« · «« · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę