Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 czerwca 2022 napisz DONOS@

Kronika czasów pandemii

Dyrektor pt, 12 lutego 2021 20:23

Z lepszym, lub gorszym skutkiem uczymy się zdalnie. Jednak nauka zdalna nie wszystkim wystarcza. Dlatego klasy I uczą się stacjonarnie, lub hybrydowo. Grupa starszych uczniów wzięła w grudniu udział w kursie muzycznym w Bremen (Niemcy). Uzyskali nowe doświadczenia, które na pewno przełożą się na postępy w ich grze. Oczywiście ta edycja kursu była online, ale następnym razem jest szansa na wyjazd do Niemiec. Więcej informacji poniżej.

Koniec ferii.

Dyrektor cz, 14 stycznia 2021 09:00

Od poniedziałku 18 stycznia rozpoczynamy naukę. Niestety - nadal jest to nauka zdalna. Zgodnie z zaleceniami naszego ministerstwa spróbujemy uruchomić naukę stacjonarną z instrumentu dla klas pierwszych szkoły muzycznej I stopnia. Będziemy się starać, aby każde dziecko z klasy pierwszej miało przynajmniej raz w tygodniu lekcję z nauczycielem w "realu". Pozostałe lekcje nadal będą odbywały się zdalnie. Dotyczy to także wszystkich lekcji z teorii. Plan lekcji stacjonarnych należy uzgadniać ze swoim nauczycielem instrumentu !!! Klasy dyplomowe - w przypadkach rzeczywiście niezbędnych (konkurs, zbliżający się egzamin, itp) będziemy próbowali zorganizować konsultacje stacjonarne. Decyzja o niezbędności takich konsultacji leży w gestii nauczyciela instrumentu. Apeluję o udział w zajęciach zdalnych i realizację zadawanego materiału. Wiemy, że nie wszystkim odpowiada ta forma zajęć, ale jeżeli nie ma innej możliwości.... W przypadkach wątpliwości prosimy o pilny kontakt z nauczycielami. Nie bójmy się. Pytajmy. Na pewno pomogą. Nie odkładajmy wszystkiego na potem, tylko realizujmy na bieżąco - będzie łatwiej. Nadal na terenie szkoły obowiązują bezwzględny nakaz używania maseczki i dezynfekcja rąk. Mimo wszystko życzymy jak najbardziej owocnej nauki i jak najszybszego powrotu do normalności.

klasa III C6 26-27 października

Dyrektor śr, 28 października 2020 19:08

poniżej plik do pobrania

klasa II C6 26-27 października

Dyrektor wt, 27 października 2020 08:38

poniżej plik do pobrania

klasa I C6 26-27 października

Dyrektor wt, 27 października 2020 08:37

poniżej plik do pobrania

Nowe rozporządzenia ! ! ! UWAGA ! ! !

Dyrektor so, 24 października 2020 18:24

Od 9 listopada do odwołania cała szkoła pracuje zdalnie. Kontakt z nauczycielami możliwy jest w zależności od posiadanej, wspólnej z nauczycielem platformy. Prosimy również o korzystanie z Fryderyka, gdzie wielu nauczycieli teoretyków umieszcza materiały, bądź linki do nich. Przy pomocy Fryderyka można również przesyłać zwrotnie prace do nauczycieli ( w sekcji:prace domowe). W przypadku kłopotów z logowaniem prosimy o kontakt ze szkołą. W przypadku niemożności kontaktu prosimy o informacje do sekretariatu - spróbujemy pomóc. Przypominamy, że praca zdalna aczkolwiek nie zastąpi w pełni lekcji stacjonarnych, jest również oceniana, a nieuczestniczenie w niej niesie ze sobą konsekwencje w postaci nieobecności i nieklasyfikowania. Dlatego prosimy gorąco o kontakty ze swoimi nauczycielami i włączenie się w nauczanie zdalne nawet, jeżeli nie daje nam ono pełnej satysfakcji ze zdobywanej wiedzy. Biblioteka jest czynna, ale ze względów bezpieczeństwa prosimy o kontakt telefoniczny. Nuty zostaną udostępnione w formie skanu, lub wydrukowanej kopii (do odbioru w holu szkoły). Życzymy dużo zdrowia.

klasa II C6 - 20-21 października

Dyrektor cz, 22 października 2020 22:25

Kształcenie słuchu i rytmika. Poniżej materiał do pobrania.

klasa III C6 - 21-22 października

Dyrektor cz, 22 października 2020 22:24

Kształcenie słuchu i rytmika. Poniżej materiał do pobrania.

klasa I C6 - 21-22 października

Dyrektor cz, 22 października 2020 22:22

Kształcenie słuchu. Poniżej materiał do pobrania

! UWAGA! Klasy I-III C6 !!

Dyrektor śr, 21 października 2020 09:07

W tym tygodniu (19-23.10.2020) zajęcia z kształcenia słuchu i rytmiki odbywają się zdalnie. Kontakt z p. Dobrowolską jest możliwy przez Fryderyka (dziennik elektroniczny) i WhatsApp'a. Dla osób, które mają kłopot z połączeniem się, poniżej załączamy materiał do pobrania i realizacji. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z Sekretariatem Szkoły.

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Dyrektor cz, 27 sierpnia 2020 10:36

Rok szkolny rozpoczynamy 1 września. Dla klas II - VI rozpoczęcie roku szkolnego o godz. 16:00. Rozpoczęcie będzie polegało na spotkaniu z nauczycielami w klasach w celu ustalenia planu zajęć. Klasy I rozpoczynają o godz. 17:00. Spotkanie z rodzicami klas I w sali koncertowej (I piętro), potem spotkanie z nauczycielami w klasach Przypominamy o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa. Dezynfekujemy ręce (wiatrołap po lewej stronie, lub płynem umieszczonym na każdym piętrze na stolikach). Rodzice zobowiązani są do używania na terenie szkoły maseczek zasłaniających nos i usta.

Szanowni rodzice! Drodzy uczniowie!

Dyrektor cz, 25 czerwca 2020 19:24

Dotarliśmy do końca roku szkolnego. Roku niełatwego, w którym musieliśmy zderzyć się z nową rzeczywistością i nauczyć się pracować inaczej niż dotychczas. Muszę przyznać, że mimo trudności udało się to większości uczniów. Czas przeznaczony dotychczas na dojazdy do szkoły i na spotkania w gronie rówieśników spora część z Was, drodzy uczniowie, przeznaczyła na doskonalenie swojej gry. Stąd wielu z Was osiągnęło większe postępy, niż w "realu". Gdyż podstawą sukcesów w muzyce jest mozolna, systematyczna praca. Pamiętajmy o tym w czasie nadchodzących wakacji. Odpoczywając, nie dajmy odpoczywać swoim instrumentom. Przerwanie treningu czy to w muzyce, czy w sporcie , powoduje utratę formy i duuuży krok do tyłu. Życzę Wam dużo zdrowia, dużo odpoczynku i tego, abyśmy w dobrej formie spotkali się we wrześniu. Część z Was spotkała się z nauczycielami, żeby odebrać świadectwa. Ci, którzy tego nie zrobili, mogą odebrać świadectwa w sekretariacie szkoły. Pozdrowienia kieruję także w stronę rodziców, którzy w tych niełatwych czasach umiejętnie wspierali swoje dzieci. Dzięki Wam wejście w nową rzeczywistość dla wielu uczniów było w ogóle możliwe. Jeszcze raz życzę udanych wakacji. Dyrektor Szkoły.

klasa III C6 22-25 czerwca

Dyrektor pon, 22 czerwca 2020 22:56

poniżej plik do pobrania

klasa II C6 22-25 czerwca

Dyrektor pon, 22 czerwca 2020 22:54

poniżej plik do pobrania

klasa I C6 22-25 czerwca

Dyrektor pon, 22 czerwca 2020 22:52

poniżej plik do pobrania

klasy I - III C6 17 czerwca

Dyrektor śr, 17 czerwca 2020 21:35

poniżej plik do pobrania

Klasa II C6 09 czerwca

Dyrektor wt, 09 czerwca 2020 19:49

Poniżej plik do pobrania

Klasa I C6 09 czerwca

Dyrektor wt, 09 czerwca 2020 19:48

poniżej plik do pobrania

Klasa III C6 08 czerwca

Dyrektor pon, 08 czerwca 2020 22:26

poniżej plik do pobrania

Klasa I C6 08 czerwca

Dyrektor pon, 08 czerwca 2020 22:25

poniżej plik do pobrania

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę