Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 czerwca 2022 napisz DONOS@

Sukces w Częstochowie

Dyrektor pon, 22 listopada 2021 08:59

W III Konkursie Skrzypcowym Muzyki Polskiej im. Wandy Wiłkomirskiej, który odbywał się w dniach 11-14 listopada w Częstochowie, Gabriela Małachowska z klasy skrzypiec Pani Beaty Stankiewicz uzyskała wyróżnienie w grupie II. Gratulujemy młodej artystce i jej nauczycielce, życząc dalszych sukcesów.

Pierwszy (od dawna) koncert...

Dyrektor pon, 27 września 2021 11:51

We wtorek w Sali Koncertowej PSM I i II st. w Łomży odbędzie się pierwszy od długiego czasu koncert. Jego głównym motywem jest współpraca międzypokoleniowa, a wykonawcami będą uczniowie i nauczyciele szkoły muzycznej. Przewidziane są również niespodzianki. Pomysłodawczynią koncertu jest tegoroczna absolwentka PSM II st. w Łomży - Maja Śmiechowska. Wszystkich melomanów zapraszamy na godzinę 17:00. Wstęp wolny.

ROZPOCĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Dyrektor pt, 27 sierpnia 2021 18:36

Rok szkolny rozpoczynamy 01 września o godzinie 17.00 wspólnym spotkaniem w Auli. Następnie uczniowie udadzą się do klas, do swoich nauczycieli. Ok. 17.15 rozpocznie się w Auli zebranie rodziców klas pierwszych.

Lista osób przyjętych do PSM

Dyrektor wt, 27 lipca 2021 09:53

Poniżej jest do pobrania w pliku pdf lista osób przyjętych do szkoły do klas pierwszych.

Lista osób, które uzyskały pozytywne wyniki na badaniach przydatności do PSM I st.

Dyrektor pon, 28 czerwca 2021 08:46

Poniżej umieściliśmy do pobrania listę osób które które uzyskały pozytywne wyniki na badaniach przydatności do PSM I st. Lista osób PRZYJĘTYCH zostanie opublikowana na stronie szkoły i wywieszona w budynku szkoły na przełomie lipca i sierpnia.

......i dla klarnecistów !

Dyrektor pt, 18 czerwca 2021 18:12

Co prawda jeszcze nie dotarły do nas dyplomy, ale listy zwycięzców nie kłamią. Alicja Chomontowska (kategoria IV) i Piotr Rogalewski (kategoria VI) zdobyli I miejsca w trwającym dwa miesiące Międzynarodowym Konkursie we Lwowie. Nauczycielem młodych artystów jest mgr Henryk Marszałek. Olbrzymie gratulacje !!!

Brawa dla saksofonów !

Dyrektor pt, 18 czerwca 2021 17:27

W międzynarodowym konkursie muzycznym OPUS 2021 który odbył się w Krakowie III miejsce zdobyła Maja Wronowska z klasy mgr Urszuli Gosk. Z kolei w I Ogólnopolskim Festiwalu Saksofonowym w Kozienicach I miejsce w kategorii III zdobył Marek Jankiewicz, a Maja Wronowska otrzymała wyróżnienie w kategorii IV. Serdecznie gratulujemy młodym artystom i ich nauczycielce !

WRACAMY ! !

Dyrektor pt, 28 maja 2021 08:25

Od dnia 31 maja 2021 (poniedziałek) rozpoczynamy zajęcia stacjonarne. Dotyczy to WSZYSTKICH UCZNIÓW. Plan teorii nie zmienił się i obowiązuje taki ,jak we wrześniu. Obowiązują nadal środki bezpieczeństwa - na terenie szkoły nosimy maseczki, myjemy i dezynfekujemy ręce.

Dodatkowe terminy - Zapraszamy do szkoły muzycznej - rekrutacja - informacje i dokumenty

Dyrektor pt, 28 maja 2021 07:30

Ponieważ sporo osób "przegapiło" rekrutację do szkoły I stopnia, ogłaszamy dodatkowy termin. Tych, którzy nie zdążyli, zapraszamy 22 CZERWCA. Jednocześnie informujemy, że najwięcej wolnych miejsc jest aktualnie na instrumenty dęte, altówkę, kontrabas i organy. Poniżej znajdą Państwo skrót informacji o szkole, procedurę zgłaszania kandydatów, jak również linki do pobrania dokumentów. Zapraszamy wszystkich chętnych. Przypominamy, jednocześnie że egzaminy z instrumentu do PSM II st. odbędą się 17 czerwca - godziny zostaną uzgodnione indywidualnie.

UWAGA uczniowie i rodzice cz.2

Dyrektor pt, 14 maja 2021 19:15

Termin zgłoszeń na warsztaty został przesunięty - można się zgłaszać do 20 maja. Wszystkie pozostałe poprzednio przedstawione informacje są bez zmian.

UWAGA uczniowie i rodzice

Dyrektor cz, 13 maja 2021 16:04

Poniżej umieszczamy zaproszenie na webinaria i warsztaty. Wszystkie informacje w dokumencie, który można pobrać poniżej. Zgłoszenia tylko do 14 maja.

Inga Wawrzynkowska - Sukcesy w pandemii

Dyrektor cz, 13 maja 2021 16:00

Nawet w czasie pandemii nasi uczniowie nie przestają uczestniczyć w konkursach - oczywiście organizowanych online, co nie umniejsza ich rangi czy znaczenia. I tak w konkursie ISCART INTERNATIONAL MUSIC COMPETITION który odbył się w kwietniu w Lugano (Szwajcaria) Inga Wawrzynkowska przygotowana przez mgr Monikę Zarzycką zdobyła I miejsce w kategorii instrumentów smyczkowych uzyskując 99 punktów na 100 możliwych. Gratulujemy Indze i życzymy dalszych sukcesów !

Akordeoniści też zdobywają nagrody..

Dyrektor cz, 13 maja 2021 15:25

Spora ilość uczniów naszej szkoły lubi występować na scenie koncertowej lub brać udział w konkursach. I nie powinno to nikogo dziwić, gdyż przecież muzyk-artysta nawet młody wiekiem z uznania jury, uznania publiczności i miłości do muzyki czerpie siłę do codziennych wielogodzinnych ćwiczeń. Jednym z takich uczniów jest Paweł Jacak z klasy mgr Wiesławy Staniszewskiej. W XXV transgranicznym Konkursie Akordeonowym Dla Uczniów Szkół Muzycznych im. H. Malona w Raciborzu (16-17.04.2021r.) Paweł zdobył wyróżnienie. W "miedzyczasie" w XVIII Konkursie "Naujene 2021" dla akordeonistów-solistów organizowanym na Litwie zdobył II nagrodę. Wielkie gratulacje ! !

Saksofoniści z tarczą...

Dyrektor cz, 13 maja 2021 15:15

Dużym sukcesem zakończył się udział saksofonistów z klasy mgr Urszuli Gosk w II Buskich Konfrontacjach Saksofonowych (24 kwiecień 2021 r.). Wyróżnienia otrzymali: Wiktoria Brzóska, Maja Wronowska i Marek Jankiewicz. Wielkie gratulacje dla uczniów i ich nauczycielki oraz życzenia dalszych sukcesów życzenia dalszych sukcesów.

Dalsze przedłużenie zajęć zdalnych

Dyrektor pon, 12 kwietnia 2021 19:25

Ogłoszone zostało nowe rozporządzenie Ministerstwa Edukacji i Nauki. Nauka zdalna w szkolnictwie artystycznym, niestety, znowu została przedłużona. Miejmy nadzieję, że poprawa sytuacji epidemiologicznej umożliwi nam powrót do nauczania stacjonarnego jak najszybciej. Jeżeli sytuacja się nie pogorszy, spróbujemy uruchomić przynajmniej nauczanie hybrydowe dla klas pierwszych w drugiej połowie maja. Czekamy na nowe rozporządzenia. Życzymy wszystkim dużo zdrowia i jeszcze więcej cierpliwości. I miejmy nadzieję - do zobaczenia wkrótce. Nowe przepisy dostępne są pod linkiem udostępnionym poniżej:

ZAJĘCIA ZDALNE do 9 kwietnia

Dyrektor pon, 22 marca 2021 00:03

Od 22 marca do 9 kwietnia włącznie szkoła przechodzi na nauczanie zdalne. Dotyczy to również klas pierwszych cyklu sześcioletniego. Zaplanowane egzaminy techniczne odbywają się zgodnie z harmonogramem przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa (dezynfekcja rąk i obowiązek używania maseczek) i dystansu.

Terminy rekrutacji 2021

Dyrektor pon, 15 marca 2021 14:57

Poniżej przedstawiamy planowane terminy rekrutacji do PSM I i II st. w Łomży.

Dzień Kobiet

Dyrektor nie, 07 marca 2021 21:44

Sukces w czasie pandemii

Dyrektor cz, 04 marca 2021 08:24

W prestiżowym XV Ogólnopolskim Forum Młodych Instrumentalistów im. Szafranków w Rybniku który odbył się na przełomie listopada i grudnia 2020 roku, uczennica naszej szkoły Inga Wawrzynkowska zdobyła I miejsce w grupie skrzypiec. Dyplomy uzyskały również: nauczycielka Ingi mgr Monika Zarzycka za wyróżniające przygotowanie ucznia i mgr Irena Wawrzynkowska za wyrożniający akompaniament. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Uwaga! Fryderyk! Pilne!

Dyrektor pon, 15 lutego 2021 10:17

Ponieważ mamy dziennik elektroniczny, cieszy fakt, że coraz więcej rodziców i uczniów korzysta z niego w sposób, który pozwala w pełni wykorzystać jego możliwości. Jednak chcieliśmy zwrócić uwagę na jeden problem. Wielu nauczycieli poprzez Fryderyka zadaje prace domowe, przesyła nuty uczniom, itd. UWAGA !!! Te prace są do odbioru tylko z konta uczniowskiego!! Rodzice na swoich kontach nie widzą tych prac (RODO), a jeżeli mają nawet informację, nie są w stanie ich podejrzeć. Dlatego prosimy wszystkich uczniów i ich rodziców o dopilnowanie tego, aby uczniowie logowali się na swoje imienne konta, gdyż niektórzy z nich nie realizują prac domowych już od miesiąca! Proszę o poważne potraktowanie problemu. W wypadku kłopotów służymy pomocą.

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę