Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Dalsze przedłużenie zajęć zdalnych

Dyrektor pon, 12 kwietnia 2021 19:25

Ogłoszone zostało nowe rozporządzenie Ministerstwa Edukacji i Nauki. Nauka zdalna w szkolnictwie artystycznym, niestety, znowu została przedłużona. Miejmy nadzieję, że poprawa sytuacji epidemiologicznej umożliwi nam powrót do nauczania stacjonarnego jak najszybciej. Jeżeli sytuacja się nie pogorszy, spróbujemy uruchomić przynajmniej nauczanie hybrydowe dla klas pierwszych w drugiej połowie maja. Czekamy na nowe rozporządzenia. Życzymy wszystkim dużo zdrowia i jeszcze więcej cierpliwości. I miejmy nadzieję - do zobaczenia wkrótce. Nowe przepisy dostępne są pod linkiem udostępnionym poniżej:

Terminy rekrutacji 2021

Dyrektor pon, 15 marca 2021 14:57

Poniżej przedstawiamy planowane terminy rekrutacji do PSM I i II st. w Łomży.

Zapraszamy do szkoły muzycznej - rekrutacja - informacje i dokumenty

Foto: Zapraszamy do szkoły muzycznej - rekrutacja - i...
Dyrektor nie, 28 lutego 2021 23:00

Rozpoczynamy rekrutację do PSM I i II st. w Łomży. Poniżej znajdą Państwo skrót informacji o szkole, procedurę zgłaszania kandydatów, jak również linki do pobrania dokumentów. Zapraszamy wszystkich chętnych.

Sukces w czasie pandemii

Foto: Sukces w czasie pandemii
Dyrektor cz, 04 marca 2021 08:24

W prestiżowym XV Ogólnopolskim Forum Młodych Instrumentalistów im. Szafranków w Rybniku który odbył się na przełomie listopada i grudnia 2020 roku, uczennica naszej szkoły Inga Wawrzynkowska zdobyła I miejsce w grupie skrzypiec. Dyplomy uzyskały również: nauczycielka Ingi mgr Monika Zarzycka za wyróżniające przygotowanie ucznia i mgr Irena Wawrzynkowska za wyrożniający akompaniament. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Termomodernizacja budynku PSM I i II st w Łomży

Dyrektor cz, 04 marca 2021 08:14

Kompleksowa modernizacja energetyczna wybranych państwowych placówek szkolnictwa artystycznego w Polsce

Uwaga! Fryderyk! Pilne!

Dyrektor pon, 15 lutego 2021 10:17

Ponieważ mamy dziennik elektroniczny, cieszy fakt, że coraz więcej rodziców i uczniów korzysta z niego w sposób, który pozwala w pełni wykorzystać jego możliwości. Jednak chcieliśmy zwrócić uwagę na jeden problem. Wielu nauczycieli poprzez Fryderyka zadaje prace domowe, przesyła nuty uczniom, itd. UWAGA !!! Te prace są do odbioru tylko z konta uczniowskiego!! Rodzice na swoich kontach nie widzą tych prac (RODO), a jeżeli mają nawet informację, nie są w stanie ich podejrzeć. Dlatego prosimy wszystkich uczniów i ich rodziców o dopilnowanie tego, aby uczniowie logowali się na swoje imienne konta, gdyż niektórzy z nich nie realizują prac domowych już od miesiąca! Proszę o poważne potraktowanie problemu. W wypadku kłopotów służymy pomocą.

Kronika czasów pandemii

Dyrektor pt, 12 lutego 2021 20:23

Z lepszym, lub gorszym skutkiem uczymy się zdalnie. Jednak nauka zdalna nie wszystkim wystarcza. Dlatego klasy I uczą się stacjonarnie, lub hybrydowo. Grupa starszych uczniów wzięła w grudniu udział w kursie muzycznym w Bremen (Niemcy). Uzyskali nowe doświadczenia, które na pewno przełożą się na postępy w ich grze. Oczywiście ta edycja kursu była online, ale następnym razem jest szansa na wyjazd do Niemiec. Więcej informacji poniżej.

ZAJĘCIA ZDALNE do 9 kwietnia

Dyrektor pon, 22 marca 2021 00:03

Od 22 marca do 9 kwietnia włącznie szkoła przechodzi na nauczanie zdalne. Dotyczy to również klas pierwszych cyklu sześcioletniego. Zaplanowane egzaminy techniczne odbywają się zgodnie z harmonogramem przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa (dezynfekcja rąk i obowiązek używania maseczek) i dystansu.

Dzień Kobiet

Foto: Dzień Kobiet
Dyrektor nie, 07 marca 2021 21:44

Koniec ferii.

Dyrektor cz, 14 stycznia 2021 09:00

Od poniedziałku 18 stycznia rozpoczynamy naukę. Niestety - nadal jest to nauka zdalna. Zgodnie z zaleceniami naszego ministerstwa spróbujemy uruchomić naukę stacjonarną z instrumentu dla klas pierwszych szkoły muzycznej I stopnia. Będziemy się starać, aby każde dziecko z klasy pierwszej miało przynajmniej raz w tygodniu lekcję z nauczycielem w "realu". Pozostałe lekcje nadal będą odbywały się zdalnie. Dotyczy to także wszystkich lekcji z teorii. Plan lekcji stacjonarnych należy uzgadniać ze swoim nauczycielem instrumentu !!! Klasy dyplomowe - w przypadkach rzeczywiście niezbędnych (konkurs, zbliżający się egzamin, itp) będziemy próbowali zorganizować konsultacje stacjonarne. Decyzja o niezbędności takich konsultacji leży w gestii nauczyciela instrumentu. Apeluję o udział w zajęciach zdalnych i realizację zadawanego materiału. Wiemy, że nie wszystkim odpowiada ta forma zajęć, ale jeżeli nie ma innej możliwości.... W przypadkach wątpliwości prosimy o pilny kontakt z nauczycielami. Nie bójmy się. Pytajmy. Na pewno pomogą. Nie odkładajmy wszystkiego na potem, tylko realizujmy na bieżąco - będzie łatwiej. Nadal na terenie szkoły obowiązują bezwzględny nakaz używania maseczki i dezynfekcja rąk. Mimo wszystko życzymy jak najbardziej owocnej nauki i jak najszybszego powrotu do normalności.

klasa III C6 26-27 października

Dyrektor śr, 28 października 2020 19:08

poniżej plik do pobrania

klasa II C6 26-27 października

Dyrektor wt, 27 października 2020 08:38

poniżej plik do pobrania

klasa I C6 26-27 października

Dyrektor wt, 27 października 2020 08:37

poniżej plik do pobrania

Nowe rozporządzenia ! ! ! UWAGA ! ! !

Dyrektor so, 24 października 2020 18:24

Od 9 listopada do odwołania cała szkoła pracuje zdalnie. Kontakt z nauczycielami możliwy jest w zależności od posiadanej, wspólnej z nauczycielem platformy. Prosimy również o korzystanie z Fryderyka, gdzie wielu nauczycieli teoretyków umieszcza materiały, bądź linki do nich. Przy pomocy Fryderyka można również przesyłać zwrotnie prace do nauczycieli ( w sekcji:prace domowe). W przypadku kłopotów z logowaniem prosimy o kontakt ze szkołą. W przypadku niemożności kontaktu prosimy o informacje do sekretariatu - spróbujemy pomóc. Przypominamy, że praca zdalna aczkolwiek nie zastąpi w pełni lekcji stacjonarnych, jest również oceniana, a nieuczestniczenie w niej niesie ze sobą konsekwencje w postaci nieobecności i nieklasyfikowania. Dlatego prosimy gorąco o kontakty ze swoimi nauczycielami i włączenie się w nauczanie zdalne nawet, jeżeli nie daje nam ono pełnej satysfakcji ze zdobywanej wiedzy. Biblioteka jest czynna, ale ze względów bezpieczeństwa prosimy o kontakt telefoniczny. Nuty zostaną udostępnione w formie skanu, lub wydrukowanej kopii (do odbioru w holu szkoły). Życzymy dużo zdrowia.

klasa II C6 - 20-21 października

Dyrektor cz, 22 października 2020 22:25

Kształcenie słuchu i rytmika. Poniżej materiał do pobrania.

klasa III C6 - 21-22 października

Dyrektor cz, 22 października 2020 22:24

Kształcenie słuchu i rytmika. Poniżej materiał do pobrania.

klasa I C6 - 21-22 października

Dyrektor cz, 22 października 2020 22:22

Kształcenie słuchu. Poniżej materiał do pobrania

! UWAGA! Klasy I-III C6 !!

Dyrektor śr, 21 października 2020 09:07

W tym tygodniu (19-23.10.2020) zajęcia z kształcenia słuchu i rytmiki odbywają się zdalnie. Kontakt z p. Dobrowolską jest możliwy przez Fryderyka (dziennik elektroniczny) i WhatsApp'a. Dla osób, które mają kłopot z połączeniem się, poniżej załączamy materiał do pobrania i realizacji. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z Sekretariatem Szkoły.

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Dyrektor cz, 27 sierpnia 2020 10:36

Rok szkolny rozpoczynamy 1 września. Dla klas II - VI rozpoczęcie roku szkolnego o godz. 16:00. Rozpoczęcie będzie polegało na spotkaniu z nauczycielami w klasach w celu ustalenia planu zajęć. Klasy I rozpoczynają o godz. 17:00. Spotkanie z rodzicami klas I w sali koncertowej (I piętro), potem spotkanie z nauczycielami w klasach Przypominamy o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa. Dezynfekujemy ręce (wiatrołap po lewej stronie, lub płynem umieszczonym na każdym piętrze na stolikach). Rodzice zobowiązani są do używania na terenie szkoły maseczek zasłaniających nos i usta.

Szanowni rodzice! Drodzy uczniowie!

Dyrektor cz, 25 czerwca 2020 19:24

Dotarliśmy do końca roku szkolnego. Roku niełatwego, w którym musieliśmy zderzyć się z nową rzeczywistością i nauczyć się pracować inaczej niż dotychczas. Muszę przyznać, że mimo trudności udało się to większości uczniów. Czas przeznaczony dotychczas na dojazdy do szkoły i na spotkania w gronie rówieśników spora część z Was, drodzy uczniowie, przeznaczyła na doskonalenie swojej gry. Stąd wielu z Was osiągnęło większe postępy, niż w "realu". Gdyż podstawą sukcesów w muzyce jest mozolna, systematyczna praca. Pamiętajmy o tym w czasie nadchodzących wakacji. Odpoczywając, nie dajmy odpoczywać swoim instrumentom. Przerwanie treningu czy to w muzyce, czy w sporcie , powoduje utratę formy i duuuży krok do tyłu. Życzę Wam dużo zdrowia, dużo odpoczynku i tego, abyśmy w dobrej formie spotkali się we wrześniu. Część z Was spotkała się z nauczycielami, żeby odebrać świadectwa. Ci, którzy tego nie zrobili, mogą odebrać świadectwa w sekretariacie szkoły. Pozdrowienia kieruję także w stronę rodziców, którzy w tych niełatwych czasach umiejętnie wspierali swoje dzieci. Dzięki Wam wejście w nową rzeczywistość dla wielu uczniów było w ogóle możliwe. Jeszcze raz życzę udanych wakacji. Dyrektor Szkoły.

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę