czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Internet do domu jednorodzinnego

Poszukuje dobrego dostawcy internetu do domu jednorodzinnego. Interesuje mnie stałe łącze bez ograniczenia (czyli żadne sieci komórkowe z limitami nie wchodzą w grę) . Może ktoś ma takiego dostawcę i może polecić , podkreślam że instalacja internetu ma być w domu a nie w bloku. Z góry dziękuje za wszelkie namiary.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet do domu jednorodzinnego

zależy od miejscowości?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet do domu jednorodzinnego

Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet do domu jednorodzinnego

Piszesz przez internet i masz problem!!! Zacznij myśleć i szukać poprzez wykorzystanie stron dostawców.Nie wiadomo nawet na jakim osiedlu mieszkasz,nie mówiąc już o ulicy.Nie wszędzie są ci sami dostawcy,a i nie wszędzie są łącza kablowe (światłowody),więc jak może Tobie ktokolwiek pomóc?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet do domu jednorodzinnego

No w Łomży to internet jest, zadzwoń to ci podłączą



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet do domu jednorodzinnego

Nie wiem gdzie mieszkasz, ale polecam SAV.

Mają światłowód na domkach i przystępne ceny. Szukaj w Google sav Łomża, jak coś to tel. do nich to 86 475 40 00

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet do domu jednorodzinnego

Moim zdaniem warto mieć Internet 1G. On jest moim zdaniem doskonały!!!
______________________________________
pracemagisterskiewarszawa.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet do domu jednorodzinnego

Stare powiedzenie radiowców mówi:
\"najlepszą częstotliwością radiową do przesyłania danych jest skrętka\"
Zrób infrastrukturę a resztę zrobisz na wifi o małej mocy. Będzie duża przepustowość a i zdrowie nie ucierpi.

Od siebie polecam również tę stronę https://www.napad.pl/1033-wtyki-i-zlacza-rj

Kupisz tam odpowiednie akcesoria do montażu internetu w domu. Najlepiej jest się z nimi skontaktować, powinni doradzić co będzie tutaj odpowiednie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet do domu jednorodzinnego

Uważam, że w dzisiejszych czasach ciężko wyobrazić sobie funkcjonowanie bez internetu, dlatego najróżniejsze firmy oferują różne korzyści. Osobiście mogę Wam polecić stronę https://fastinternet.pl , gdzie znajdziecie wiele porad w tym temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org