piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dentysta na nfz dla dziecka . Pilne !!!

Tak jak w temacie poszukuje dentysty na nfz ktory ma podejście o dzieci .

mloda22

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta na nfz dla dziecka . Pilne !!!

W Łomży? Żart? Polecam Dentolandia - B-stok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta na nfz dla dziecka . Pilne !!!

Byłam w Dentlandii - podejście faktycznie mają, ale ceny... Jeśli dziecko bardzo się boi i nie chce współpracować to owszem pewnie warto zapłacić każde pieniądze. W innym wypadku radzę poszukać po prostu sympatycznej dentystki w Łomży.
My chodzimy na NFZ do Modentu na Ks. Janusza. Nie jest może super, ale w porządku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta na nfz dla dziecka . Pilne !!!

Wcale nie żart, polecam panią Paulinę,przyjmuje u gabinecie a Wyszyńskiego tam gdzie dentyści Wróblewscy córka była ostatnio z 4 latkiem, baliśmy się że będzie problem, mały nie chciał słyszeć o dentyście, a jednak wszystko poszło sprawnie i następna wizyta już mu nie straszna. Koleżanka natomiast chodzi do Joanny Skrodzkiej i również chwali sobie podejście do dzieci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta na nfz dla dziecka . Pilne !!!

Dla dzieci mogę polecić Pania Monikę (nie pamiętam nazwiska) przyjmuję na Wyszyńskiego w przychodni na pierwszym piętrze albo Pania dentystke z Piątnicy w ośrodku zdrowia. Na Wyszyńskiego długo się czeka na fundusz a w Piątnicy trzeba tylko przyjśc jak jest ta dziewczyna ( nie pamietam imienia i nazwiska ale tam jest tylko ona albo taki facet) i czekać w kolejce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta na nfz dla dziecka . Pilne !!!

Jeśli chodzi o dentystę dla dziecka nie łatwo znaleźć takiego który będzie miał podejście do dziecka. Ja również z moim dzieckiem się wybieram do NewDent Clinic- http://www.newdentclinic.pl/ To nowoczesne centrum stomatologii, które znajduje się na terenie miasta Poznań. Koleżanka była tam z dzieckiem i chwaliła sobie dentystę. A jej dziecko nie czuło bólu w trakcie leczenia zęba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta na nfz dla dziecka . Pilne !!!

Nie wiem czy na NFZ ale dobry dla dziecka to będzie w Starogardzi Gdańskim: https://g.page/NovoDent-Starogard?gm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta na nfz dla dziecka . Pilne !!!

W sumie to i w Tarnowie mamy świetnego stomatologa dziecięcego, ale nie wiem czy jest na NFZ, ale dam namiar: https://g.page/ginkodent?gm

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org