środa, 17 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Fryzjer / kosmetyczka

Czy można gdzieś w Łomży skorzystać z usług fryzjerskich i kosmetycznych?

N

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer / kosmetyczka

nie chyba że na domówce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer / kosmetyczka

Ile można powtarzać hasło \"Zostań w domu\". Dzięki opatrzności fryzjerzy i fryzjerki mają więcej oleju w głowie, niż co poniektóre ameby.
W myśl zasady im szybciej zrozumiesz zagrożenie i zostaniesz w domu, tym szybciej z tego domu wyjdziesz bez szwanku i wówczas pójdziesz do salonu fryzjerskiego lub gdzie Ciebie oczy poniosą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer / kosmetyczka

Teraz widać kto ma urodę a kto ją zdobywa wszelkimi środkami co i tak jest... warte

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer / kosmetyczka

Lewiatan nie pitol

N

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzjer / kosmetyczka

Jest na pewno jakiś Dziad co ma otwarte -
Widziałem na Piłsudskiego tam obok kebaba od strony kostytucji 3 maja. Jeszcze 2 dni temu sobota otwarte i 3 osoby w środku.
Powinien być. Napis na drzwiach załap wirusa zajdź pewnie zawsze tam tak jest higiena i troska o klienta.
Ale pierw kasa.
Jakoś nie szkoda mi takich durni co niepotrzebnie narażają innych zarówno klienci i prowadzący
Zapewne wykonywali zabiegi kosmetyczne/fryzjerskie ratujące życie

Jak macie jeszcze jakiś punkt co można syfa złapać to wpisujcie napewnk jest kilku chętnych do testów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org