piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
REMEDIUM-Przychodnia

Dziś od godz. 6:57 do godz.8:30 bezskutecznie z żoną próbowaliśmy skontaktować się telefonicznie z Przychodnią REMEDIUM w Łomży przy ul. Sybiraków. Córka od kilku dni odczuwała bóle brzucha, ale nie wymagało to interwencji pogotowia ratunkowego. Niestety nie udało się nawiązać połączenia, sygnał sugerował stałą zajętość. Ale wiem , że panie pielęgniarki z przychodni co już wcześniej naocznie zauważaliśmy niejednokrotnie po prostu zdejmują słuchawkę telefonu i odkładają na pulpit biurka. Kłania się Szacunek dla Pacjenta...
WSTYD!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REMEDIUM-Przychodnia

A czemu ty dzwonisz do przychodni za 3 siódma jak przychodnie od ósmej czynne. Na pogotowie trzeba było dzwonić. To się zdaje nazywa nocna i świąteczna opieka zdrowotna. Oni do 8-smej przyjmują.
No i jeszcze córka od kilku dni odczuwa. Gdzie mama była dotąd ?
Wybacz, ale z boku to inaczej wygląda, a ja nie pracuję w Remedium i nikt z mojej rodziny.
Inna sprawa to burdel jaki zgotował nam wojewoda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REMEDIUM-Przychodnia

najlepiej zmień przychodnie, będzie więcej miejsca dla innych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: REMEDIUM-Przychodnia

trzeba się rozliczyć z tymi przychodniami jak ten cały wirus się skończy! Kto to słyszał żeby lekarze pierwsi się ewakuowali.. brak z nimi kontaktu nie przyjmują pacjentów. Nieodpowiedni ludzie na tych stanowiskach....

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org