piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie w łomży można kupić odżywki białkowe?

Jakie polecacie dla początkującego?


Zdjęcia
http://pokazywarka.pl/q04rf7/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w łomży można kupić odżywki białkowe?

Zdecydowanie najtaniej w Łomzy jest w sklepie Muscle-Shop na ul.Kard. Wyszyńskiego , odwiedziłem chyba wszystkie sklepy z odżywkami i cenowo nawet nie mają podjazdu do tego...:D np: 30 kaps kreatyny 4,50zł, gdzie w innych jest po 7,50...A białeczko 900 gr ostatnio kupiłem za 42 zł :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w łomży można kupić odżywki białkowe?

i co Ci z tych 30 kaps kreatyny :)

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w łomży można kupić odżywki białkowe?

na Wyszyńskiego jest najtaniej w całej Łomży !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w łomży można kupić odżywki białkowe?

no bedzie pakował i czeczenów bił a jak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w łomży można kupić odżywki białkowe?

HokusPokus, a wiec tak... 30 kaps to jeden blister, który kosztuje 4,50 zł, to był taki przykład... co miałem napisać, że 3000 kap kosztuje 450 zł ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w łomży można kupić odżywki białkowe?

fbb.pl zamawiałem polecam, z dostawą taniej niż skądkolwiek z lomży i wybór nieporównywalny..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w łomży można kupić odżywki białkowe?

Tak patrzę na tą strone i wcale nie jest taniej.porównanie takie http://www.fbb.pl/trec_nutrition_nitrobolon_ii_limited_edition_550g_ids_1194_1 _ to jest ze strony i wychodzi 65+ przesyłka, a to jest z Łomży http://allegro.pl/trec-nitrobolon-ii-550g-kurier-2zl-kreatyna-sila-i3193684170.html _65 i odbiór osobisty :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w łomży można kupić odżywki białkowe?

no tak jak znajdziesz tu coś co cie interesuje i jest to tylko 1 produkt to bierz z łomży. Ja zamawiałem parę produktów w tym parę których w łomży nie mieli więc mi przypasował ten sklep, a w porównaniu do innych internetowych był najtańszy wiec go akurat poleciłem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w łomży można kupić odżywki białkowe?

Ja polecam sklep Muscle-Shop na ul.Kard. Wyszyńskiego. Sporo towaru, ceny niskie jak na allegro, doradzą, znajdziesz coś dla siebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w łomży można kupić odżywki białkowe?

Po co robić zakupy w tradycyjnych sklepach skoro jest tyle internetowych? Lepiej w takich miejscach robić zakupy, bo tam są zawsze świeże suplementy. W FBB.PL jest duży wybór. Tam najlepiej zaglądać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w łomży można kupić odżywki białkowe?

Świeże suplementy... Jak ktos wyżej, powiedz po co kupywać białko 900g, jak jest to nieopłacalne?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w łomży można kupić odżywki białkowe?

Jeśli chodzi o odżywki białkowe, to warto zamawiać je przez Internet. Jest to najlepsze i najbardziej praktyczne rozwiązanie. W ten sposób można bowiem sporo zaoszczędzić. Warto inwestować w dobrej jakości produkty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w łomży można kupić odżywki białkowe?

spadaj trollu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w łomży można kupić odżywki białkowe?

Na internetach zwykle można znaleźć najtańsze, ale ja ktoś nie lubi czekać na przesyłkę, to można np. zebrać od znajomych zamówienia i kupić większą ilość. Większość sklepów powinna w takiej sytuacji dać zniżkę.
Można też przeglądać takie strony jak http://fitrabaty.com.pl/ bo tam czasem są kody zniżkowe do sklepów sportowych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w łomży można kupić odżywki białkowe?

Ja kupuję w sklepach online, ponieważ tam jest największy wybór. Często zaopatruję się w odżywki i suplementy diety dla sportowców, ponieważ opłaca się je zamawiać z internetu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org