piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
SOLARIUM

gdzie w Łomży dobre solarium?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOLARIUM

Chodziłam do sudan Sun ale już tam nie chodze zmieniłam solarium na ks.anny jest dobre skóra nie robi się czerwona tylko brązowieje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOLARIUM

Kazańska 28

terrorym_SLU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOLARIUM

Gdzie na Ks anny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOLARIUM

Kazańska 10/2
Tanio i profesjonalnie:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOLARIUM

sudan san na polowej , najlepiej na stojące ^_^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOLARIUM

Jaka jest teraz cena za 1 minutę na solarium i które polecacie?

;)








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOLARIUM

w Sudan Sun zależy na jakie łożko ale od 0.90 do 1.10 a na ks anny 1 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOLARIUM

W sudan san płacisz np za 10 minut a dostajesz zawsze o minutę mniej a to dlatego że gdy już dochodzi ta ostatnia minuta opalania to lampy wyłączają się a powinny chyba wyłączać się na 11 żeby było pelne 10 ... Nie wiem jak jest na innych solariach..?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOLARIUM

a właśnie, gdzie dokładnie jest te na ks.Anny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOLARIUM

te na ks anny jest w tych nowym blokach tam jest obok fryzjer od 3 lat chodziłam do Sudan san ale zawsze wychodziłam czerwona i taka byłam przez cały dzień a potem zamiast brązowieć to skóra się łuszczyła i koleżanka mi poleciła na Ks. Anny i od ponad pół roku chodzę tam nie ważne czy 13 czy 15 min normalne że wyjdzie się czerwonym ale godzina dwie i to brązowieje i nie parzy skóry jak w Sudan San i skóra się tak nie wysusza


Tu jest link . http://www.emstudio.lomza.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOLARIUM

zgadza się, ja tez jestem czerwona a ostatni raz opalałam się trzy dni temu ( w sudan sun ) ...:/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOLARIUM

I właśnie dlatego zrezygnowałam i juz tam nie chodzę bo to strasznie wyglądało jak sie było takim czerwonym i każdy sie patrzył jak nie wiadomo na kogo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOLARIUM

na Kazańskiej 70 groszy;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOLARIUM

Na Kazańskiej gdzie dokładnie czy to te solarium w tych domkach jednorodzinnych z tyłu budynku czy inne jakieś bo nie wiem dokładnie?

;)








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOLARIUM

tak w tym bloku co domki jednorodzinne;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOLARIUM

ja tam chodzę i jest w porządku.Po co przeplacać jak tu taniej i lepsze efekty;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOLARIUM

ja chodze do sudan sun i nie wyszłam jeszcze stamtąd czerwona..

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOLARIUM

a te na ks Anny to tam gdzieś od strony ks Janusza czy Rycerskiej? A może mniej więcej tam gdzie był kebab turecki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOLARIUM

na Dmowskiego :)
Chodzę tam od dwóch lat ;)
i nie narzekam ;D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOLARIUM

to czemu jak wchodzisz nie zapala Ci się od razu 1? na początku jest ciagle zero... dlatego jak wychodzisz wydaje Ci się, że opalałaś się tę minutę krócej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOLARIUM

jeśli chodzi o solarium na ks. anny to zamknęło się w tamtym tygodniu ,z sudan sam wychodziłam czerwona jak rak i długo piekło,mało tego na obecnie opalam się w solarium SUN SHINE na małachowskiego 8 - w nowych blokach przy markiecie K1 i jestem bardzo zadowolona z opalanie i z obsługi pani która tam pracuje jest bardzo miła a to też ważne ,łóżka są czyste ,ja osobiście polecam to solarium ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOLARIUM

ja polecam na polowej taki duży budynek na góże jest pizzeria a solarium na dole po lewej.
dziś tam bylam pierwszy raz i troche zbrązowialam
polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOLARIUM

ee tam na Kazańskiej i tak najlepsze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOLARIUM

daj sobie spokój z sudan san najlepiej chyba jednak na Małachowskiego 8 tak jak poleca aniaa11 dobre maszyny i obsługa bardzo miła.

Urodzona w Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOLARIUM

dla mnie tez najlepsze na Kazańskiej 10 z tyłu bloku, od kilku lat już tam chodzę jak potrzebuje i ceny maja chyba najtańsze z tego co tu widze jak piszecie, 80 gr za minute a teraz jest promocja na stojące za 60 gr za minute:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SOLARIUM

Zerknijcie do Tanexpert. Oni mają bardzo dobrej jakości samoopalacze jak ktoś szuka

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org