czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Hostessa

Witam. Mam doświadczenie jako hostessa, obecnie szukam jakichś innych agencji promocji dla których mogłabym pracować, gdyż rzadko dostaję zlecenia z agencji dla której obecnie pracuję. Ktoś ma może namiary do sprawdzonej agencji?? Interesowały by mnie zlecenia w Ostrołęce i okolicach, ew. w Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hostessa

jedną agencje ostatnio zamknęli ale jest podobno jeszcze obok bp



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hostessa

Jak nazywa się ta agencja?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hostessa

Dukes czy jakoś tak.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hostessa

potwierdzam
pan darek


http://www.rmfon.pl/play,38
"Polityka to sztuka zdobywania glosow biednych i pieniedzy bogatych w zamian za obietnice ochrony jednych przed drugimi."


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hostessa

Ale nie chodziło mi o KLUB NOCNY, tylko o jakąś agencję promocji i reklamy. Pracuję jako hostessa w supermarketach, częstując różnymi produktami. Nie interesują mnie nocne kluby.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hostessa

ahaaaaaaaaaa
To trzeba było tak od razu :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hostessa

No właśnie, poszukuję kogoś kto stał na promocjach w marketach i ma namiary do dobrej agencji promocji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hostessa

Na Hipokratesa jest jakaś agencja reklamowa.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hostessa

Autor: emilaa21 (---.core.ynet.pl)
Data: 27-05-11 17:46

No właśnie, poszukuję kogoś kto stał na promocjach w marketach i ma namiary do dobrej agencji promocji>> No właśnie pan Jarek jest w tym najlepszy i wspaniale cię wypromuje.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hostessa

kto to jest Pan Jarek?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hostessa

moj wujek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hostessa

Ma agencję w Kisielnicy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hostessa

Żadnych konkretów się nie dowiedziałam, agencja hostess to nie klub nocny, także zamykam wątek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hostessa

Wiesz co jak szukasz dobrej agencji hostess to z tego co słyszałem Grand-Promo to bardzo dobra agencja hostess, która oferuje usługi w całej Polsce, więc może tam spróbuj :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hostessa

Czasami agencje mają główną siedzibę w jednym mieście, ale zajmują się organizacją takiej pracy w różnych miejscach. Wiem, że np. agencja hostess Gdynia tak robi. Więc pytaj w różnych agencjach. Nie ograniczaj się tylko do swojego miasta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hostessa

Jak się dobrze poszuka, to znajdzie się pracę. Ofert dla hostess nie brakuje Wystarczy chociażby zajrzeć na https://sprzedajemy.pl/praca/hostessy-modele-aktorzy, żeby się o tym przekonać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hostessa

a wonchasz pałe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hostessa

emylly

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org