piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie w Łomży mogę kupić zestaw do robienia biżuterii?

jak w temacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogę kupić zestaw do robienia biżuterii?

Dla malych dziewczynek czy doroslych kobiet?

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogę kupić zestaw do robienia biżuterii?

dla dorosłych kobiet

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogę kupić zestaw do robienia biżuterii?

Ja odsprzedam: żyłki, szpilki, bigle, koraliki różnego rodzaju, szczypce, bociany, zawieszki, gumki, drut, zapięcia itp.

Ja kupiłam na allegro, bo w Łomży jest ciężko skompletować co trzeba. Jakieś pojedyncze rzeczy można dostać w pasmanteriach, ale nie ma specjalistycznego sklepu.

PO za tym kupowanie półproduktów to dość drogi interes. Zależy co się chce robić, i czy na sprzedaż czy nie.

Ja kiedyś bardzo chciałam robić biżuterie i zaczęłam, ale teraz nie mam na to czasu. W razie co napisz na mail kuna12349@wp.pl

"Dziwny jest ten świat"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogę kupić zestaw do robienia biżuterii?

ja ostatnio patrzyłam fajny zestaw niewiem czy to modelina czy co to ale do robienia koralików fimo na dwornej w ksiegarni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogę kupić zestaw do robienia biżuterii?

Taką naprawdę pełną ofertę dla rękodzielnictwa to mają na portalu www.newcraft.eu. Tu kupisz absolutnie wszystko, poczynając od sznurków i drutów, poprzez korale i szklane perły, a kończąc na szczypcach, czy organizerach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży mogę kupić zestaw do robienia biżuterii?

Polecam kupowanie online, można w niższej cenie kupić więcej akcesoriów. Ponadto wszystko jest dostarczane do domu. Ja osobiście polecam kupować tutaj: http://www.royal-stone.pl Fajny sklep, gdzie można znaleźć tak naprawdę wszystko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org