czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
szukam-tłumacza języka anigielskiego

Witam,
znacie może jakiegoś tłumacza przysięgłęgo z języka angielskiego w Łomży? Proszę o jakies namiary.
Potrzebuje przetlumaczyc dokumenty, może ktoś sie orientuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam-tłumacza języka anigielskiego

Pani Beata Żelechowska, namiary poniżej
http://www.zumi.pl/114892,Tlumacz_Przysiegly_Jezyka_Angielskiego._Beata_Zelechowska,Lomza,firma.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam-tłumacza języka anigielskiego

Jest Pani tłumacz na ul Partyzantów w domu jednorodzinym, niemam teraz przy sobie numeru, ale jest szyld i latwo trafic. Bardzo Polecam.

Fiku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam-tłumacza języka anigielskiego

aj kan trnslajt al łot ju wont ajm rili gud beliw mi :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam-tłumacza języka anigielskiego

Łomża. ul. Kołłątaja 2, Juliusz Świredo; tłumaczem przysięgłym jest też Barbara Adamiak ale nie znam adresu, mogę dać maila :)

Iza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam-tłumacza języka anigielskiego

tlumacz jest potrzebny i nie do jezyka



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam-tłumacza języka anigielskiego

normalnie ręce mi opadaja..a wam..?? ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam-tłumacza języka anigielskiego

Szukasz tłumacza języka angielskiego? Niezależnie od tego, czy potrzebujesz tłumaczenia przysięgłego, pisemnego, ustnego, czy specjalistycznych usług takich jak transkrypcja czy tłumaczenie filmów, Biuro Tłumaczeń Advance jest do Twojej dyspozycji!

Specjalizujemy się w szerokim spektrum języków, w tym angielskim, niemieckim, włoskim, francuskim, hiszpańskim, portugalskim, ukraińskim, rumuńskim, niderlandzkim, czeskim, słowackim i wielu innych. Nasz zespół składa się z doświadczonych tłumaczy, którzy zawsze dbają o najwyższą jakość przekładu i terminowość realizacji zleceń.

Zapewniamy, że każde tłumaczenie jest wykonane z największą starannością, aby spełnić Twoje oczekiwania oraz wymogi formalne. Dzięki naszym usługom możesz łatwo przekroczyć bariery językowe w biznesie, edukacji, medycynie czy nawet w życiu prywatnym.

Nie czekaj, odwiedź naszą stronę Biuro Tłumaczeń Advance i skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o naszych usługach i otrzymać indywidualną wycenę. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązania tłumaczeniowe!
https://www.advance-mk.pl/tlumaczenia-przysiegle-jezyka-angielskiego.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org