piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jan_Serce

Zbieram ludzi którzy chętnie powiędzą mu co o nim myślą. Prosze wpisywac swoje opinie.

Ja osobiscie jako czlowieka jak najbardziej go szanuje ale jako forumowicza to bez komentarza.

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan_Serce

Ja też Ciebie szanuje i pozdrawiam serdecznie, wesołych świąt!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan_Serce

No GrubyŁKS ale żeś bąka puścił. Zaraz Ci się po pordkach dostanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan_Serce

Janek hmmm, masakra!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan_Serce

uczepiliście sie go .... he



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan_Serce

dajcie już spokój bo to robi się nudne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan_Serce

Swietny przykład pustego tematu, świadczący o głupocie zakładającego. Rozumiem, że zazdrościsz Jankowi popularności... !?






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan_Serce

Niemiłe i niekulturalne są jego wypowiedzi czasami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan_Serce

Autor: megan (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19-12-07 07:49

Swietny przykład pustego tematu, świadczący o głupocie zakładającego. Rozumiem, że zazdrościsz Jankowi popularności... !?

Tak bardzo mu zazdroszcze popularnosci wsrod forumowiczów któych nie bede oceniał. Oczywiscie nie wszyscy sa tacy ale jak czytam tematy i posty niektorych ludzi to uwazam za sluszne stwierdzenie ze nasza kochana Łomża to wieś skoro mieszkają tu tacy wieśniacy. Mama założyla internet na komunie a pózniej sie taki cieszy jeden z drugim i denerwuje ludzi.

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan_Serce

który to już temat o Janku_Serce ? :/ i ile można?

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan_Serce

GrubyŁKS, temat Janka już istnieje, powtarzasz się. Zdecydowanie wolę poczytać posty Jana niż Twoje dwusłowne wypociny.






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan_Serce

nie che nic mówić ale Jan_Serce faktycznie jest wieśniakiem typowym....GrubyŁKS ja popieram ten temat, tym bardziej że widzę go pierwszy raz!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan_Serce

A ja to jestem za tym zeby tego imbecyal Jan_Serce,czy jak go tam zwą wypier***ić calkiem z tego forum i zakazania logowania sie pod innym nikiem....jdnak to chyba niemozliwe,wiec rozkladam rece...jak idiota jest niedowartosciowany to musi sie jakos wykazac nie? Pozdro dla GrubyŁKS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan_Serce

i tu jest problem, im my bardziej na niego tym wiecej tego debila tu jest :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan_Serce

Jakie wy macie problemy, weźcie go ignorujcie i nie będzie tematu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan_Serce

Jan_Serce pieprzo.ny pustak,wszedzie wsadza nocha,kichawa zajeba.na

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan_Serce

Dzieki za wsparcie:D pozdro dla moich wrogów. Bardzo bym chciał żeby go ******* ale sie uczepiło gówno końskiej dupy. Dopóki on tu jest my musimy walczyć hehe.

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan_Serce

Jan_Serce jak to jest być w twojej skórze i wiedzieć że cała Łomża na ciebie sra !!!Masz tupet, żeby pokazywać się jeszcze na tym forum. Podniecasz się, że piszą o tobie,nie ważne czy dobrze czy źle.Kręcisz się jak smród po gaciach żeby tylko coś napisać,żeby tylko było o tobie głośno zasmarkańcu.Odetnij kabel,wszystkim ulży..

o O o o O
o O o O
O O o o O

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan_Serce

uuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan_Serce

zestresowana dzieciarnia:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan_Serce

Jan_ Serce na prezydenta ,to człowiek którego nie można obrazić nie tak jak ten, no ten jak mu tam ,zapomniałem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan_Serce

Janka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na prezesa ŁKS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tam jak u Janka nikt nic nie wie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan_Serce

bazyl14 niedosyć że zbliżają się Święta to i siana ci przybyło w tym pustym łbie,to na dodatek z osłem na mózgi się pozamieniałeś.

Poczytać niektóre wypowiedzi Janka Zasrańa to ni w piz.de ni w oko.O czym tu wogóle gadać?bazyl już jesteś samobójcem

o O o o O
o O o O
O O o o O

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan_Serce

sruldog ty ortografii się naucz i wtedy się udzielaj. To co tym masz w głowie pokazują wątki w których się udzielasz i co piszesz, krótko mówiąc płycizna...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan_Serce

Wiesz co bulgot twój bełkot jest mało zrozumiały, pisz ty same te kółeczka, to przynajmniej błędów nie narobisz i większość będzie wiedziała o co tobie chodzi.
Wesołych świąt bulgot angielski.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan_Serce

ale mi Janek w pewnym sensie imponuje, bo sra na to, ze go jedziecie i dalej robi swoje, co nie znaczy ze go popieram.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan_Serce

Ot bawi się prowokując całą tą forumową hołotę ;] a wy dajecie się łapać na haczyk

"Lepiej umrzeć na wyprostowanych nogach
niż żyć na zgiętych kolanach"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan_Serce

Kamil wkraczając na to forum stajesz się taką samą hołotą nie odstajesz na deko panie WitchKing

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan_Serce

Uważam że jest o.k. Mądrze człowiek pisze i tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan_Serce

bazyl14 - nie napisałem, że tak nie jest... Jak człowiek wskoczy do szamba to też się upaćka gównem, jak reszta towarzystwa w nim przebywająca, takie życie. Ale kierowała mną wyższa potrzeba, więc może przeżyję jakoś chwilę w tym syfie :)

Muszę przyznać, że te forum niestety stoi na bardzo niskim poziomie, od czasu do czasu jako tako merytoryczna dyskusja, ale w prawie każdym temacie dominuje motyw obrzucania się mięsem. Niektórzy powinni w końcu dorosnąć i zastanowić się jak powinna wyglądać poważna rozmowa. Nawet ja już wyrosłem z wyzywania ludzi którzy mają poglądy inne niż moje...

"Lepiej umrzeć na wyprostowanych nogach
niż żyć na zgiętych kolanach"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan_Serce

No WitchKing że jesteś wyrośnięty to wiem, a to forum jest takie jak jego użytkownicy tacy jak Jan S. przykładowo.
Wiesz że jestem spokojnym człowiekiem, ale jak ktoś mnie obraża no to po portkach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan_Serce

On jest jak herbata ULUNG (się) - tylko gdzie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jan_Serce

No i słusznie, nie ma co sobie pozwalać w kasze dmuchać... Ale jednakowoż lepiej sobie w ogóle olać dysputy z takimi ludźmi...
Mam nadzieje, że te ostatnie zdanie nie było żadną aluzją bo moim zamiarem nie było oczywiście obrażać kogoś kogo bardzo szanuje :D

"Lepiej umrzeć na wyprostowanych nogach
niż żyć na zgiętych kolanach"

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org