piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mechanik - Citroen

Witam Wszystkich.

Mam pytanie odnośnie naprawy samochodów. Gdzie w Łomży mogę znaleźć dobrego mechanika do Citroena? Dokładniej chodzi mi o naprawę zawieszenia hydro-pneumatycznego w Citroenie Xantii.

Z góry dzięki za pomoc.

Pjotr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik - Citroen

Niezależny serwis aut francuskich na ulicy Marynarskiej .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik - Citroen

No niestety byłem tam i coś wątpię, że mają sprzęt do sprawdzenia i regeneracji sfer w citroenach, a za samo spojrzenie chcieli chyba 40 czy 60 złotych.

Pjotr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik - Citroen

citroen....hhmmmm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik - Citroen

no dokładnie... Citroen :)

Pjotr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik - Citroen

Najlepiej serwis ;P w lomzy Tobie nikt dobrze tego nie zrobi. Zapraszam do klubu cytrynki tam znajdziesz pomoc www.klub.citroen.triger.com.pl . BTW Citroeny to wdzieczne i bardzo mile autka ;P ktore tak samo wdziecznie zagladaja to portfela ;P kradnac wszystko co tam masz ;)) ale i tak je Kocham :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik - Citroen

no spoko, jestem juz tam zarejestrowany ale nikt mi nie pomógł niestety.

Pjotr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik - Citroen

Nie no jak cię nie stać na 40-60 zł na diagnozę to co ty chcesz naprawić .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik - Citroen

A skąd wiesz, ze mnie nie stać? Tylko zapłacić 60 zł za samo spojrzenie i na przykład odpowiedź, że oni się nie zajmują podnoszonym zawieszeniem, bo nie mają sprzętu to trochę lipa...nie sądzisz?

Pjotr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik - Citroen

kupiles gowno teraz sie bujaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik - Citroen

Przepraszam ale Ciebie nie kupiłem, więc gówna nie posiadam. A jeżeli tylko tyle umiesz powiedzieć na normalnie zadane pytanie, to lepiej nie pisz, bo nie pomagasz, a tylko się ośmieszasz przed wszystkimi, po tym widać poziom Twojej kultury i wychowania.

Jeszcze raz proszę o odpowiedź osoby, które mogą pomóc, a nie szukają zaczepki.

Pjotr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik - Citroen

po prostu musisz do serwisu podlecieć



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik - Citroen

no tak myślałem, ale gdzie w Łomży jest taki serwis?

Pjotr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik - Citroen

ty debilu w łomży nie ma serwisu citroena. Ełk, Białystok.
Boże tak ciężko to sprawdzić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik - Citroen

po pierwsze: nie jesteśmy na "TY"
po drugie: nie znasz mnie, żeby nazywać mnie debilem
po trzecie: chyba miałeś ciężkie dzieciństwo

Jeżeli nie umiesz mi pomóc to lepiej nic nie pisz, kulturalnie zadaję pytanie do osób kulturalnych i inteligentnych, a Ty do nich najwidoczniej nie należysz. Jeżeli piszesz, aby ludziom przeszkadzać to chyba nie ma sensu umieszczania swoich wypowiedzi na tym forum, zastanów się nad tym. Pozdrawiam.

Pjotr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik - Citroen

Nie no ty jesteś inteligentny strasznie

cytat:
...no tak myślałem, ale gdzie w Łomży jest taki serwis?

Buhehehhehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik - Citroen

lepiej wydac kilka zł więcej na serwis i miec pewnośc, wątpie że ktoś z miejscowych speców to zrobi konkretnie, niestety tutaj można zmieniac tylko amortyzatory i wymieniac olej w VW i Opel,

taki region a Citroen to już wogóle ciężki temat, tylko popytaj na forum cytryny o jakiś sprawdzony serwis bo z tym też nie jest kolorowo...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik - Citroen

dzięki Hanes za dobrą radę

No niestety tak myślałem że może być...wyczytałem na tym forum cytrynki że najbliżej to ełk chyba i w miarę dobry, więc chyba muszę tam ruszyć. Dzięki inteligentnym osobom za dobre rady i pomoc :)

Pjotr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik - Citroen

kupiles gowno to sie bujaj :D:D:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik - Citroen

Co za debile na tym forum siedza. Aby tylko rozpier.dolic kazdy temat...

Powodzenia kolego w naprawie Cytrynki.

_________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik - Citroen

pewnie wieśniaki (BLM) siedzą i nie wiedzą co pisać, bo im mózgów brakuje, a tylko szukają zaczepki. Jak ktoś ma tylko tyle do powiedzenia to widać jego poziom kulturalny i umysłowy. Zastanówcie się (np kloszard, poczta123) po co tutaj się odzywaliście??? Aby pokazać swoją głupotę??? Bo tylko tyle zrobiliście.

Dzięki za wsparcie ANTY_BLM.

Pjotr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik - Citroen

Glupota to zakup citroena :D HAHA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik - Citroen

Człowieku nikt Ciebie nie pytał o zdanie na temat Cytryny, tylko o mechanika. Jeżeli nie potrafisz nic na ten temat powiedzieć to się schowaj, a jeżeli umiesz tylko tyle powiedzieć to znaczy, że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem i ze swoją inteligencją... A czym jeździsz? golfem? Jeżeli wypowiadasz się że to głupota, to czy kiedyś miałeś Citroena???

Pjotr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik - Citroen

siemka tez mam citroena xantie od niedawna i z tego co wiem na 100% naprawią Ci go w Białymstoku w serwisie Citroena. W Łomży nikt się tego raczej nie podejmie. Niestety nie wiem jak cenowo Cię to wyjdzie ale w Białymstoku zrobią na bank. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik - Citroen

Tak, tak a w bialym nawet hamulcow nie potrafili i dalej nie potrafia doprowadzic do porzadku ;| lepiej jedz do elku. Poza tym jesli chcesz hydraulike naprawiac to tylko serwis. Z tym nie ma zartow. Chyba nie chcesz aby Tobie siadl na drodze? Heh Elk moze dalej od Bialego ale za to jeziorko masz obok ;) wiec moze polacz wypad nad jeziorko z serwisem ;)

BTW do tych idiotow ktorzy nie maja Citroena a sie wypowiadaja. Nie znasz sie, nie masz tego auta, gowno wiesz, gowno jestes warty wiec sie nie udzielaj.

Pozdro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik - Citroen

Dzięki za radę skubi18 i encepence. Właśnie się zastanawiałem nad wypadem do ełku, bo nawet na forum Cytrynki radzą tam jechać.

Encepence dobrze powiedziane o ludziach co się nie znają :)

Pozdrawiam.

Pjotr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik - Citroen

Ja też dziękuję za podpowiedzi. Mi również się przydadzą te informacje, jestem od niedawna właścicielką używanego Citroena, a słabo się znam na naprawach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik - Citroen

Cytrynki to świetne autka. Pozdrowienia od posiadacza dla posiadaczy :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik - Citroen

Może i fajne ale lubią płatać figle, zwłaszcza tylna belka. Dlatego, zanim zdecyduje się na zakup danego auta to trzeba dokładnie sprawdzić dany model, żeby potem nie było niespodzianek. Dlatego polecam Wam do poczytania ten artykuł http://faar.pl/wymiana-tylnej-belki-samemu-czy-w-serwisie/ żebyście wiedzieli, co Was może spotkać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik - Citroen

W.ypierda.laj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik - Citroen

ja mam dobrego znajomego, wiem, że coś takiego robił kiedyś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik - Citroen

Też słyszałam, że są z tym problemy w Citroenach. No cóż, może mi się nie przytrafi taki kłopot.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik - Citroen

No niestety, ale tylna belka jest jednym z najbardziej awaryjnych części citroenów. Citroeny w ogóle są jakieś felerne :)
Nie no, pewnie, że trochę przesadzam, ale natrafiłem akurat w sieci na taki artykuł http://eu-eu.eu/najczesciej-psujace-sie-czesci-w-samochodach-citroen/, z którego wynika, że tych często psujących się części w samochodach tej marki jest dość sporo. Wszyscy właściciele citroenów powinni przeczytać, by wiedzieć, na jakie części takiego auta trzeba zwracać szczególną uwagę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik - Citroen

Wiele rzeczy w aucie można naprawić samemu. Dla mnie największym problemem zawsze było znalezienie odpowiednich części. W sieci trafiłam na https://imoto.zone/ jest to taka stronka dla automaniaków. Podoba mi się głównie dlatego, że po wpisaniu vin auta można znaleźć pasujące do modelu części. Ciekawa sprawa, bo wiele ułatwia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik - Citroen

pijotr4 jestem za tobą i tak trzymaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik - Citroen

pszepraszam miało być pjotr4.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik - Citroen

Tak Tereska Piotr po 8 latach napewno ucieszy się z Twojego wpisu;)

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik - Citroen

z taką naprawa to niekiedy trzeba w Polskę się wybrać. Czytałem o tym https://wymianatylnejbelki.pl/ naprawiają francuskie wozy, tzn dokładnie ich belki rozwalone po polskich drogach :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik - Citroen

Więcej o tylnej belce skrętnej można się dowiedzieć na https://podpowiadamy.pl/tylna-belka-skretna-czeste-pytania-i-odpowiedzi/, między innymi dlaczego właściwie charakteryzuje się ona taką awaryjnością.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org