sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
rzęsy metodą 1:1

Witam. Czy orientuje się któraś z Pań gdzie w Łomży wykonują przedłużanie rzęs metodą lash perfect? Oczywiście porządnie i w rozsądniej cenie, bo 400 zł to jakaś pomyłka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rzęsy metodą 1:1

super glue + kilka włosów z głowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rzęsy metodą 1:1

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rzęsy metodą 1:1

właśnie-nawet w oku sztuczności preferują,bleee

...ale to tylko moje zdanie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rzęsy metodą 1:1

...mało mnie one interesuje, a jeszcze mnie wnosi do pytania z tematu...ponawiam pytanie, a za przydatne odpowiedzi szczerze dziękuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rzęsy metodą 1:1

Witam.Jestem kosmetologiem i wykonuję usługę przedłużania rzęs u siebie w domu,profesjonalnie,sterylnie,dokładnie;na łóżku kosmetycznym itd..Pracuję tylko na firmie Secret Lashes.Jeśli jest Pani zainteresowana zapraszam.Koszt to 100zł, w tym henna brwi z/lub regulacją gratis.Polecam,bo efekt jest "jak z salonu",a cena o wiele niższa;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rzęsy metodą 1:1

o fajnie, a gdzie pani sterylizuje pęsetę??

...ale to tylko moje zdanie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rzęsy metodą 1:1

narzędzia sterylizuje w szpitalu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rzęsy metodą 1:1

sloneczko, byłabym zainteresowana Pani ofertą, proszę o przesłanie ze dwóch trzech zdjęć efektów końcowych Pani pracy na maila hemila@poczta.fm

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rzęsy metodą 1:1

jasne, robi w domu i lata z jedna peseta do szpitala, czemu klamiesz? Zeby moc steryzlizowac narzedzia w szpitalu trzeba miec zalozona firme, wtedy idziesz z dokumentami i piszesz podanie o sterylizacje a potem podpisujes umowe ze szpitalem, nie wciskaj wiec kitu ludziom, bo nie mozesz miec zarejestrowanej firmy kosmetycznej w domu. Jesli robisz w domu to sobie rob mnie to nie przeszkadza ani wielu innym ludziom ale nie klam i nie rob z siebie Bog wie jakiej profesjonalistki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rzęsy metodą 1:1

A ja nie mam umowy i mnie wysterylizowali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rzęsy metodą 1:1

Witam

Słoneczko podaj @ chciałabym skorzystać z oferty .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rzęsy metodą 1:1

sloneczko1191 czy mogłabyś podac do siebie jakiś kontakt?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rzęsy metodą 1:1

Mój telefon:666 999 952 zapraszam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rzęsy metodą 1:1

Słoneczko, pierwszy zabieg 100 zł a kolejne?

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rzęsy metodą 1:1

cena korekty(uzupełnienia) waha się od 40-70zł w zależności jak wiele rzęs wypadło i ile trzeba uzupełnić. Każda z nas ma inną liczbę rzęs na swoim oku-jedna więcej, inna mniej:)..-to też ma znaczenie przy uzupełnianiu.Korektę po pierwszym razie zaleca się po ok. 3 tygodniach jeśli chcemy by nasze rzęsy ciągle wyglądały kusząco i zadbanie..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rzęsy metodą 1:1

No niestety, to jest jakiś większy koszt. Ja jestem z Krakowa i też mam z tym problem.. Rozważam jeszcze zagęszczanie rzęs w salonie http://www.ateliermagnitica.pl/stylizacja-rzes/, bo ma dobre opinie, jednak wiem, że nie jest to takie tanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org