czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
używane/nowe tanie meble

Można gdzieś w Łomży kupić używane lub nowe, ale tanie meble?
Pamiętam, że kiedyś było coś takiego jak 'meble z zachodu'.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: używane/nowe tanie meble

www.pwelhan.pl. Tam wiem że mają kupowałe ale to z poza łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: używane/nowe tanie meble

takie meble można kupić przy ul. Małachowskiego 2 u pani Anny Łozińskiej

stefannowak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: używane/nowe tanie meble

na wąskiej jest szyld tanie meble z zachodu, czy jakos tak, a poza tym gdzies na wojska polskiego kiedys widzialam - w okolicach komisu samochodowego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: używane/nowe tanie meble

W Kupiskach jest szyld tanie meble ale osobiście jeszcze tam nie bylam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: używane/nowe tanie meble

Najtaniej i największy wybór jest na kurpiach, miejscowość Jeglijowiec, albo jakoś tak.
Niedaleko za Ostrołęką.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: używane/nowe tanie meble

Spróbuj może prze internet. Są sklepy jak np. tutaj http://www.promarkmeble24.pl/, które mają bardzo dobre. A wybór spory, także bez problemu znajdziesz coś do każdego pomieszczenia. Na meble używane raczej bym się nie zdecydowała. Nigdy nie wiadomo co się działo wcześniej (np. z łóżkiem) z takim sprzętem. Wolałabym kupić tańsze, ale nowe, na gwarancji. Zresztą rzuć okiem na ten sklep - może akurat w Twoim zasięgu będzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: używane/nowe tanie meble

W sklepach internetowych rzeczywiście można kupić tańsze meble, ewentualnie można kupić używane, albo nawet wyszukać ogłoszenia, gdzie ktoś oddaje swoje meble za darmo i poddać je renowacji, czasami to się opłaca. Mi podobają się meble natuzzi - są klasyczne, eleganckie, dobrze sprawdzą się do wnętrz nowoczesnych. Jestem miłośnikiem minimalizmu, według mnie im mniej mebli w pomieszczeniu tym lepiej, najważniejsze jest to, aby było przestronnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: używane/nowe tanie meble

precz trolle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: używane/nowe tanie meble

Polecam zakupy przez internet. Można w nim znaleźć najlepsze oferty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: używane/nowe tanie meble

A słyszał ktoś z Was o Piotr Mleczkowski, tel. +48 511 802 104 ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: używane/nowe tanie meble

Polecam olx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: używane/nowe tanie meble

Jeżeli szukasz ciekawych, nietuzinkowych mebli w dobrej cenie, to polecam ci sprawdzić tu https://www.kupujemymeble.pl/. Ostatnio przeglądałam sieć w poszukiwaniu czegoś fajnego dla siebie i muszę przyznać, że ich oferta bardzo miło mnie zaskoczyła: dobrej jakości meble w przystępnej cenie, w różnych kolorach i wzorach. Myślę, że warto się zainteresować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: używane/nowe tanie meble

Mnie natomiast bardzo spodobały się te propozycje mebli. Trwałe i solidne, stanowiące już inwestycję na lata. Chociaż nie ukrywam, że jest to tylko i wyłącznie moje zdanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: używane/nowe tanie meble

Jeśli chodzi o zasady na platformach społecznościowych, należy przestrzegać pewnych zasad. TikTok ma własne zasady dotyczące treści, które mogą być publikowane, a przestrzeganie tych zasad ma kluczowe znaczenie. Aby być na bieżąco ze wszystkimi aktualizacjami zasad TikTok i nie naruszać ich, zalecamy ciągłe monitorowanie wiadomości i powiadomień na stronie tik tok video download , gdzie można również znaleźć sposoby pobierania filmów i omawiania kwestii politycznych w komentarzach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: używane/nowe tanie meble

Użytkownik wyżej chyba pomylił wątki, ponieważ ten jest o meblach. Generalnie nie polecam używanych mebli. Ok, kosztują zdecydowanie mniej, ale ich jakość pozostawia sporo do życzenia. Lepiej jest według mnie wydać nieco więcej, ale mieć pewność, że dane meble będą ładne i zarazem solidne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org