czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ogrzewanie

Zima za oknem i zostały uruchomione przydomowe kotłownie i od razu jakoś powietrza spada. Czy znacie jakieś ekologiczne sposoby ogrzewania aby powietrze było czystsze??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie

jak znam życie, to zaraz odpowiesz sam sobie z drugiego konta, wklejając link do jakiegoś sklepu albo producenta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie

Profil użytkownika

Imię (nazwa) użytkownika: mazi11
Posty: 1


normalka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie

Jakość powietrza spada jak sąsiad zaczyna palić w piecu smród na całą okolicę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie

U mnie z komina dym idzie do góry, nic nie spada.trzeba umieć palić.
Zimy za oknem jeszcze nie widziałem. Pierdoly gadasz trolli.Ile ci płacą?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie

Ja palę węglem jest lepsza temperatura w mieszkaniu , mam piec gazowy ale jest chłodniej w mieszkaniu , żeby było cieplej to ile gazu trzeba złużyć , gazem palić to drożej wychodzi jak węglem . Państwo powinno dopłatę robić i wtedy by było ekologiczne palenie , dla firm które mają produkcję na gaz są dopłaty . Pamiętam lata za komuny ze gazem taniej wychodziło jak węglem palenie.

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie

Ja mam PC Nibe Biawar 8kw, koszt roczny ogrzewania plus vw użytkowa 1650 złotych.Kazde inny rodzaj ogrzewania to liiipa!!!Instalacja po odliczeniu wszystkich niepotrzebnych rzeczy jest jakieś 7tys większy niż konwencjonalnego źródła.zainteresowanych obejrzeniem użądlenia zapraszam kontakt na priv. Udostępniam rachunki za prąd niedowiarkom:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie

Imię (nazwa) użytkownika: Samara
Posty: 1
Imię: Kamil
E-mail: samara666@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie

oj mazi, oj samara :)
buahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie

Nie znam żadnego mazi brZydulu.Wszedzie hejt juz jak człowiek przeczyta jakiś post i chciałby sie podzielić inf to prawie wszyscy szukają drugiego dna.Bardzo smutna rzeczywistość.
Ja was nie oskarżam ze jesteście od falenty i lobbujecie na rzecz węgla:)!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie

no co jakoś trzeba się reklamować :D ale dobry pomysł :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie

Teraz bardzo popularne są pompy ciepła. Ogrzewanie zapewnione, oszczędności spore no i rozwiązania eko. Wrocławski Termolit zajmuje się także takimi instalacjami, głównie wykorzystuje pompy Danfoss. Inwestycja droga, ale zwraca się po ok. 5-7 latach, więc całkiem szybko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie

Przy samym podejmownaiu decyzji - Czym ogrzewać dom? PO wyborz pompy ciepła, można na instalacji zaoszczędzić kilka złotych. Brak komina, ogrzewanie podłogowe i ścienne, projekt i aranżacja instalacji, dobrze izolowany dom, bez strat ciepła oknami i dachem i koszty ogrzewania spadają, a komfort mieszkania wzrasta.
Do tego odpowiednia automatyka i wszystko sprawnie współgra i działa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie

no cóż samara, ja akurat mam pc , nie dlatego że modna ale wygodna, ale reklama do dupy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie

Wiesz co? Wał się,żadna to reklama nie robię w tym biznesie i już. Na PC znam się i mam bo interesowałem się tym od dziecka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie

Koszt ogrzewania gazem 1800 zł na rok z ciepłą wodą i gotowaniem,koszt podłączenia ,pieca kondensacyjnego,materiałów,robocizny ,projektów .kilkadziesiąt tysięcy tańszy niż pompy ciepła...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie

normalnie człowiek nie może zapytać bo od razu go zjadą a nie znają. Obrażając innych lepiej się czujecie?? Zobaczcie jakie były ostatnio problemy z czystością powietrza w różnych miastach. Musimy patrzeć za ekologicznymi rozwiązaniami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie

Witam! Jako przedstawiciel firmy Stelmet - producenta pelletu Olimp oraz Lava serdecznie zapraszam do zapoznania się tą formą ogrzewania. Więcej informacji można uzyskać na naszej stronie internetowej http://www.polishpellet.com

Pozdrawiam
Andrzej Wysocki
eRzecznik marek Lava i Olimp - pelletu firmy Stelmet

Zapraszam do sklepu internetowego: www.sklep.polishpellet.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie

A macie może jakieś doświadczenie z tego typu ogrzewaniem http://www.ekointegrator.pl/oferta/ogrzewanie-caleo/ czytałem na kilku forach i znalazłem info o tej firmie, temat wygląda ciekawie, ale sam nie wiem co o tym myśleć. Więc co wy o tym myślicie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie

Jakiś czas temu rozpoczęliśmy budowę domu i mam w planach zamówić systemy kominowe producenta bo nie warto na tym elemencie oszczędzać. To świetny producent i kładzie nacisk na wysoką jakość oraz bezpieczeństwo jakie mają zapewniać te propozycje. Systemy te są znane i cenione w całej Europie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org