piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
T-mobile internet domowy

Jest tu ktoś kto także ma internet domowy z T-mobile? Od dwóch dni coś mi się tnie... Dodzwonić się do nich to jak wygrać w lotka.. A jak u was?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T-mobile internet domowy

ja mam neta w tel w playu a domowy t mobile na południu śmiga normalnie

... Lekarz kazał przytakiwać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T-mobile internet domowy

U nas też tnie, również z T-mobile.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T-mobile internet domowy

Jak dla mnie syf totalny. Miałem to chwilę i zrezygnowałem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T-mobile internet domowy

a w A2 mobile nie tnie i nigdy nie cięło. Najlepsza oferta, najlepszy internet :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T-mobile internet domowy

Ja nie rozumiem po co bierzecie jakieś wynalazki, jest w Łomży Introlan, ceny O.K, chodzi wszystko jak żyleta, zawsze można się dodzwonić lub iść do biura, każdy problem rozwiązują natychmiast i po co przyprawiać sobie garba innymi firmami.

____________________________________________________________
Ludziom uczciwym zawsze należy oddać sprawiedliwość.
A nieuczciwym, pieniądze.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T-mobile internet domowy

Każdy wybiera to co mu pasuje, ja często używam internetu poza domem więc internet mobilny jest dla mnie najlepszą opcją :) a co do jakości, to nie, mi się nic nie działo ostatnio

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T-mobile internet domowy

Witam na forum. Moim zdaniem t mobile to syf juz lepszy orange z elastycznym netem lub play z darmowymi nockami i weekendami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: T-mobile internet domowy

Dzisiaj kolejny dzień nie działa.. Jadę na necie z telefonu :( Dziwne jest to, że znajomy ma także T-mobile a u niego wszystko działa.
Konsultant uspokaja, że zgłoszenie jest w realizacji i należy uzbroić się w cierpliwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org