piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wilrobi Łomża

czy ktoś wie coś na temat wilrobi

emi80

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wilrobi Łomża

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=683079&t=683079

http://www.narew.info/11,8545-oficjalne_otwarcie_fabryki_mebli_%26quot%3bwilrobi%26quot%3b_-_video.html

Obejrzyj dokladnie ten material , gdy slyszysz slowa ...nowoczesny park maszynowy , maszyny sterowane numerycznie a w ujeciu widzisz frezarke czy raczej cos na ksztalt takowej maszyny ktora dobrze pamieta swietne lata polskiego przemyslu lat 70 badz wiertarke z tej samej epoki kamienia lupanego z dociskami na chybil trafil i ta prowadnica z odpadu to czlowieka ogarnia totalny smiech.Duzo widzialem w stolarce ale taki \"sprzet\" powinien juz dawno byc wycofany z obiegu bo nie ma to nic wspolnego z parkiem maszynowym we wspolczesnej produkcji mebli ale jak widac wiaze sie to z ogromnymi oszczednosciami w tejze fabryczce czyli jesli nie maja srodkow to nie spodziewaj sie tam raczej eldorado finansowego i zapewne milej atmoafery w pracy jak i ogromnych mozliwosci rozwoju zawodowego jak to teraz jest na topie.Odpowiedz nasuwa sie sama...odradzam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wilrobi Łomża

a może jest ktoś kto tam pracował i wie coś wiecej?sama niewiem co robić dostałam propozycje pracy i na umowe śmieciową

emi80

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wilrobi Łomża

sprzęt z fabryki mebli i obsada też . Odradzam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wilrobi Łomża

a jak tam ludzie(pracownicy)bo na temat Pani z biura już czytałam,ciekawe jak płacą?oprócz tego że ponoć mało.dziś miałam rozmowę z takim facetem(fe nie wiem kim on tam jest?????),przyjmie mnie napewno ale zobaczę co tam się będzie działo i tak normalnej umowy nie dostanę nic mnie nie trzyma

emi80

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wilrobi Łomża

umowa zlecenie i tylko umowa zlecenie innej nie dostaniesz , stawka godzinowa to 7-8 pln brutto, praca 6 dni w tygodniu(nie ma wymówek i spraw osobistych raz nie przychodzisz i wylatujesz) po 10-12 godzin, co do maszyn to większość nowa oczywiście jest klika zabytków z byłej fabryki mebli - Uważaj na Klan Tomaszewskich jak tam będziesz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wilrobi Łomża

a co z tą facetką co w biurze pracuje?i co to za klan?a pracowałeś tam?mam się bać?czy lepiej dać se na spokój?

emi80

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wilrobi Łomża

tak pracowałem tam, pani Ania \"facetka z biura\" to dobra kobieta tylko ma szefa tyrana po prostu boi się prezesa i czasem zachowuje się nie racjonalnie - Klan Tomaszewskich to \"przydupasy\" prezesa te karakny nie są groźne z wyglądu, ale potrafią strzelić z ucha. Daj sobie spokój z WILROBI :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wilrobi Łomża

Potwierdzam , uwazaj na Tomaszewiakow bo niby pieknie ladnie a co do czego to szybka leca na gore na skarge szczegolnie ten kasztan z montazu.Robili tak w Jeziorku , robia tak tez i tutaj.Co do maszyn to wiekszosc to zabytek a nieliczne sa tylko nowe i tak ogolnie daj sie na spokoj z tym zakladem bo umowa smieciowa , pieniadze zadne , wpierw na poczatku ci naobiecuje Gruby nie wiadomo czego a pozniej umywa rece bezczelnie ze niby nigdy nic takiego nie mowil i powie to tobie w oczy.Nie polecam tego zakladu jako miejsca pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wilrobi Łomża

mam tam znajomego prawdopodobnie jest taki stary chłop chyba Jan? nie wiem gdzie czy na górze czy na dole-ale dobrego zdania o nim też ludzie nie mają.razem z Tomaszewiakimi idzie pod rękę.trzeba uważać bo mówili że też strzela ostro z ucha.napiszcie coś więcej żebym wiedziała czy mam w poniedziałek iść czy odpuścić.z kapusiami nie lubię pracować-nienawidzę ich

emi80

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wilrobi Łomża

Też miałem tam pracować, ale po rozmowie z tym prezesem darowałem se.. jak to on powiedział my Polacy jesteśmy faszystami..a bardzo chwalił Niemców..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wilrobi Łomża

Mi proponowano 7zł za1/h przez 12 godzin, na twoim miejscu (emi80) nie szykował bym się tam, wolał bym klepać biedę niż tam pracowac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wilrobi Łomża

7 zł , a to netto czy brutto?

ile na \" rękę \"?








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wilrobi Łomża

7-8 pln brutto :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wilrobi Łomża

\" Darknes35\" zartujesz czy mowisz powaznie.Heheh.Jak w ogole mozna w taki sposob mowic to potencjalnego pracownika.Takie sprawy zachowujemy dla siebie.Nie no dobry wariacik z tego prezesa musi byc.To jakas kpina w tym Wilrobi..Czyjes poglady , uwarunkowania polityczno-swiatopogladowe nie maja tutaj nic do rzeczy a tymbardziej zadnego zwiazku z ta prace.Przeciez to swiadczy o tym czlowieku ktory rozmawiajac z potencjalnym pracownikiem , porusza takie kwestie a wiec juz na wstepie zraza do siebie czlowieka mowiac cos takiego cos co w ogole ciezko sobie wyobrazic.Nie no ten zaklad to jedno wielkie DNO! przed duze D.Wszytko co jest napisane wyzej to przykra prawda nt. spolki Wilrobi.Emi80 szukaj sobie innej roboty bo tam to szkoda zycia na cos co nie ma nic wspolnego z normalna praca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wilrobi Łomża

Odradzam, niskie płace,duże oczekiwania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wilrobi Łomża

ja pytałem konkretnie : Autor: Darknes35 (---.lomza.vectranet.pl)
a nie zgadywanki 7-8 zł brutto








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wilrobi Łomża

Też się zdziwiłem że on tak gada ale czułem się jak bym nie rozmawiał z polakiem chociaż nim chyba jest tak? ja wywnioskowałem z rozmowy że on z każdego pracownika chce zrobić niewolnika. Ma firmę w Polsce czy tam jest jakimś wspólnikiem nie interesuje mnie to ale do ludzi gadać takie rzeczy? za drugim razem nie patrzył bym czy to jest prezes czy h..j wie kto..tak jak napisałem wyżej wolał bym z głodu umierać niż pracować w tej firmie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wilrobi Łomża

00fond 7-8 brtutto? to Ty ładnie zarabiasz. W wilrobi sie zarabia 7-8 netto. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wilrobi Łomża

Najprawdopodobniej jest to stawka netto aczkolwiek w tym zakladzie wszytko jest mozliwe hehe.Nie sposob nie zgodzic sie z kazdym slowem uzytkownika Darknes35 w poscie wyzej.Po czyms takim mialbym bardzo mieszanie uczucia co do tego czlowieka , zakladu , atmosfery w nim panujacej , caloksztaltu pracy i tych wyrobow na eksport.Na usta cisnie sie tylko...\"trzymajcie sie z daleka od tego zakladu\"...Scisle podium łomżyńskich wyzyskiwaczy.Ciezko uwierzyc ale to wszystko prawda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wilrobi Łomża

tak z tego co widzę to tam pracują sami dyrektorzy,pracowników normalnych nie ma to robole

emi80

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wilrobi Łomża

przechadzałam się tam w sobote po tej \"nowoczesnej hali \" a ten w okularach -\"istrz montażu\"to zachowuje się bardziej pewnie jak sam dyrektor.a ponoć ludzi traktuje gorzej jak zwierzęta,brak szacunku do osób starszych

emi80

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wilrobi Łomża

Prawda.Wniosek nasuwa sie sam.Spasuj z tematem pracy w tym zakladzie bo kariere to moze jedynie zrobisz w Urzedzie Miejskim w Łomzy jak sie tam dostaniesz , bo napewnie nie w Wilrobi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wilrobi Łomża

@Maliszewski - zrób skan swojej umowy i wrzuć na forum to się pośmiejemy :)

4500 pln brutto tyle dostałem za trzy miesiące pracy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wilrobi Łomża

@emi80- i jak się pracuje w WILROBI ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wilrobi Łomża

Podejrzewam iz emi80 nie podjela sie wyzwania jakim bylo podjecie \"zatrudnienia\" w tymze zakladzie.Na jej szczescie bo nie ma czego zalowac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wilrobi Łomża

tak to prawda nie mam zamiaru stracić tam zdrowia,kupa ludzi którzy widzą tylko siebie.ten zakład to gehenna ludzie jak najdalej od tej firmy.byłam tam 2 razy wystarczyło tylko jak ci ludzie się patrzą,dajcie spokój same chamstwo.A ci w biurze szkoda gadać,ta \"pani co drzwi otwiera to wystarczy ją przez domofon usłyszeć to chce się jak najdalej uciekać .nie wiem kim ona tam jest ale widziałam ją dwa razy i mam nadzieje że więcej nie zobaczę .pracować z kimś takim jak ta baba to jakaś masakra-szczególnie jak jest tak uprzejma jak do mnie:)niechcę jej nawet na ulicy widzieć a jak spotkam to oby się tylko nie odezwała paniusia z wilrobi!!!

emi80

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wilrobi Łomża

NAPISZCIE COŚ JESZCZE ABY OSTRZEC INNYCH PRZED OBOZEM PRACY!!!BĘDĄ WAM WDZIĘCZNI

emi80

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wilrobi Łomża

Wszystko co najwazniejsze zostalo juz napisane wyzej.Wniosek jest taki iz kto ma glowe na karku to bedzie omijal ten zaklad z daleka pod zadnym pozorem nie myslac nawet o zatrudnieniu sie tam.W chwili obecnej w wilrobi panuje dosyc spora rotacja pracownikow co staje sie juz norma w tym zakladzie no bo jak mozna gdzies pracowac gdy dochodzi do sytuacji iz pracownik nie moze doprosic sie umowy i nikt z \"gory\" nie chce na ten temat rozmawiac co jest dla mnie chore ale gdy dochodzi do sytuacji aby zostac sie dluzej jak 10 godzin i wywrzec presje na takiego pracownika bez umowy to osoba z \"gory\" raptownie sie znajduje i malo tego , wie o ktorego pracownika dokladnie chodzi.Smieszny i nie powazny oboz pracy.Przestrzegam wszystkich potencjalnych kandydatow do pracy przed tym zakladem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wilrobi Łomża

a o kogo dokładnie chodzi z góry?widziałam tam gościa starego z wąsami,taką młodą dziewczynę,chyba jakaś nowa jeszcze nic o niej nie słyszałam,pewnie siedzi tam jak mysz pod miotłą,kilku młodych facetów i ta Pani co drzwi otwiera jak za karę! to wszyscy chyba z biura chyba że jak byłam to wszystkich nie było

emi80

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wilrobi Łomża

wie ktoś o kogo z góry chodzi?

emi80

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wilrobi Łomża

?

emi80

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wilrobi Łomża

co tam w Wilrobi słychać :D ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wilrobi Łomża

Holocaust A.D 2015
Komory Gazowe w toalecie i inne tego typu kwiatki.Zaklad w \"niebywalym\" tempie sie rozwija i mysle ze w najblizszym czasie podzieli los ŁFM.Duzo by mowic...Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wilrobi Łomża

Wszystkim decydującym się na pracę w tym zakładzie odradzam. Wykończenie fizyczne i psychiczne gotowe, na dodatek niespodziewane wyrzucenie za nic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org