piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bezrobotni rodzice mogą oddać dziecko do żłobka

a po co bezrobotni maja oddawac dziecko do zlobka skoro sa bezrobotni? to chyba dla pracujacych powinno byc. chyba tylko to by lenie i pasozyty spoleczne mogly sobie pic w spokoju i zeby dzieci im w tym nie przeszkadzaly

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezrobotni rodzice mogą oddać dziecko do żłobka

co prawda to prawda

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezrobotni rodzice mogą oddać dziecko do żłobka

Albo żeby mieć czas na intensywne szukanie pracy. Skoro płacą to w czym problem ?



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezrobotni rodzice mogą oddać dziecko do żłobka

ffzap - a powiedz jak bezrobotny ma znaleźć pracę, skoro gdzie nie pójdzie to się pytają kto zostanie z dzieckiem. I co wtedy?
W zwykłych przedszkolach pierwszeństwo mają dzieci osób pracujących, więc jak ktoś jest bezrobotny to jego dziecko nie ma szans się dostać do przedszkola. Więc skoro dziecko nie chodzi do zwykłego przedszkola to z kim ten bezrobotny ma je zostawić na czas poszukiwania pracy? Nie ma z kim, więc pracy nie szuka i dalej pozostaje bezrobotnym. Błędne koło.
Dobrze, ze ktoś to dostrzegł i próbuje dać bezrobotnym szansę na zmianę swojej sytuacji życiowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezrobotni rodzice mogą oddać dziecko do żłobka

ffazap ma troche ograniczone myslenie sadzac po jej postach...no comment

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezrobotni rodzice mogą oddać dziecko do żłobka

Jestem rodzicem dziecka chodzącego do jednego z tych przedszkoli i jestem strasznie zaniepokojona bo moim zdaniem niema tam miejsca na zaadaptowanie jakiejś sali i nie wyobrażam sobie przeprowadzania remontu w czasie chodzenia dzieci do przedszkola. Remonty w placówkach oświatowych powinny być przeprowadzane w trakcie wakacji a nie w roku szkolnym. CO NA TO SANEPID???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezrobotni rodzice mogą oddać dziecko do żłobka

asienka nie panikuj...maly artysta jest juz po remoncie ktory byl duzo wczesniej..wiec moze najpierw zasiegnij wiadomosci u zrodla czyli u dyrektorow tych przedszkoli a dopiero potem powiedz cokolwiek..bardzo dobrze ze robia takie cos w tej dziurze lomzynskiej..juz dawno powinno to powstac

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezrobotni rodzice mogą oddać dziecko do żłobka

ffazap i tu sie mylisz i nie moge przyznac Ci racji. Rodzice w czasie wolnym od dziecka moga znalesc prace, a Ty wrzucasz wszystkich do jednego worka i panikujesz. Jak najbardziej popieram ten zlobek :)

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezrobotni rodzice mogą oddać dziecko do żłobka

Jeśli chodzi o przedszkola to wysyłajcie dzieci do dwójki a tam żadnemu dziecku krzywda się nie stanie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bezrobotni rodzice mogą oddać dziecko do żłobka

Twój post dał mi wiele przydatnych informacji. Jest to również temat, który mnie interesuje, slope game więc z przyjemnością przeczytam Twój post.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org