czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sporty walki dla dzieci w Łomży

Witam ! Czy w Łomży są prowadzone sekcje sportów walki dla dzieci w wieku od 12 lat ? Jeżeli możecie dajcie numer do trenera lub adres strony internetowej klubu.
Głównie interesuje mnie boks, kick boxing i MMA.

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sporty walki dla dzieci w Łomży

MMA to raczej się nie doszukasz - jak nazwa sama wskazuje na to - Mixed Martial Arts [tj mieszane style walki] - jest to dowolne połączenie kilku dyscyplin.
Wiem, że w łomży był [nie jestem pewiem czy jest] jakiś klub na przeciwko blaszaka na legionów na dole, niestety nie mam pojęcia czy zajęcia dla dzieci prowadzone tam były/są.



"19. Ludzie, którzy nie są przekonani o swej niepowtarzalności zginą."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sporty walki dla dzieci w Łomży

Boks 'Tiger' Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sporty walki dla dzieci w Łomży

Tiger

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sporty walki dla dzieci w Łomży

Jeżeli chcesz żeby twoje dziecko było silne ogólnie fizycznie to najlepsze są ZAPASY. Zapasy rozwijają siłę wszystkich części ciała i pomagają na kręgosłup, barki, mięśni szyi, ramiona, przed ramiona, nogi, kondycji, na utrzymanie środka ciężkości i akrobatyki czyli Breaka Danca (wychwyty z głowy, gwiazdy, salta, itd.) Wiem że kiedyś były sekcje zapasów dla młodszych w 9 ale nie wiem jaki przedział wiekowy zas dla starszy w gimnazjum np sa treningi w ZSTiO nr 4 prowadzi p. Edward Kalski klub nazywa sie Technik. A do każdej sztuki walki zapasy sa jak nic innego czy to MMA czy całej reszty.

?)@.)%.!(*(.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sporty walki dla dzieci w Łomży

jesli zapasy to w PG1 sekcja działa bardzo dlugo z sukcesami

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sporty walki dla dzieci w Łomży

Studencka 19. King boxing. Przyjmuja/przyjmowali od 9 roku zycia. Bylo cos od wrzesnia ale teraz niewiem. Jak zadzwonisz to napisz;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sporty walki dla dzieci w Łomży

Jeśli macie w planach wyjazd na Euro 2024, to zdecydowanie polecam Wam stronę, na której macie możliwość zakupienia Bilety Euro 2024 oraz inne wydarzenia sportowe, muzyczne i kulturowe na terenie całej Europy. Czy są tutaj osoby, które również korzystał z usług tego portalu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org