środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Podwyżki dla pielęgniarek

Dyrektor Bałata miał na celu wyciągnąć szpital z długów a nie zapewnić dobre warunki pracy pracownikom. Dla dyrektora liczy się dobro ekonomiczne szpitala a ludzie w nim pracujący są mało ważni i nie mówię tu tylko o pielęgniarkach ale o wszystkich grupach zatrudnionych w szpitalu. To że są braki pracowników na oddziałach i pielęgniarki są przesuwane z oddziału na odział tylko po to by łatać dziury, dawanie dodatkowych dyżurów na umowę zlecenie za groszową płacę, to są metody dyrektora Bałaty. Dyrektor zapomniał że w szanujących się firmach pracodawcy wiedzą że siła ludzka to podstawa i w nią trzeba inwestować i rozwijać ( zadowolony pracownik to zadowolony klient.)Wiem że będą głosy krytyki i dobrze ale zrozumcie że w tym zawodzie odpowiadamy za życie ludzki czyjeś a również i swoje. Życzę miłego popołudnia:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podwyżki dla pielęgniarek

Trzeba było zostać krawcową :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podwyżki dla pielęgniarek

Jaja sobie robisz? Piszac o grupach zawodowych pomin lekarzy, bo akurat oni dostaja w mig wszystko to o co sie upomna.

urbi et orbi




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podwyżki dla pielęgniarek

Się zwolnij nikt Cię nie zmusza do pracy idź do prywaciarza dostaniesz więcej bez stresu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podwyżki dla pielęgniarek

maruda, z normalnego człowieka rypniętym hejtem się zrobiłeś, co z Tobą?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podwyżki dla pielęgniarek

Piotrek29, chciałbyś, aby co mądrzejsza i doświadczona uciekła do prywaciarza?

Niektórzy nie mają pojęcia, że nawet głupie podanie zastrzyku, obliczenie dawki, to nie może być ktoś bez doświadczenia, o rozumowaniu nie wspomnę. Głupie pobranie krwi, to też nie hop siup. Co mówić o poważniejszych ingerencjach w \"ciało\" np gastroskopia. Wiesz, że do tego potrzebny jest odpowiedni kurs?

Przy okazji poproś pielęgniarkę o taki, bo słuchy chodzą, że robią przypadkowe osoby. Mówią, że to na polecenie panującego, bo grunt to oszczędności. Najgorsze, że same te baby na coś takiego pozwalają sobie. Nie dociera, że w razie czego one jedynie odpowiadają?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podwyżki dla pielęgniarek

Nie rozumiecie mojego przekazu, chodzi mi o ogólne podejscie dyrektora do ludzi pracujących w szpitalu. Studiowalem 5 lat ten kierunek i chcę to robić! Wyrażam poprostu swoja opinie n ten temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podwyżki dla pielęgniarek

ewela87,
pewno rozumieją, tylko w d..pie to mają. Jeśli ktoś przychodzi do sklepu, mechanika, czy kładzie się do szpitala chce nawet żąda odpowiedniej obsługi. Wtedy ich nie interesuje właściciel, manager, czy miłościwie panujący dyrektor jak w Łomży. Myślą sobie, że jeśli takim mianowali, to jest \"ktoś\". Niestety nie mają pojęcia, że za zwyczaj w szpitalach jest to mianowanie polityczne (czyt. nepotyzm) . Że komuś z pacjentem popierd..ł się klient.

Powtórzę, jak w podobnym temacie...
To przede wszystkim Wasza wina, że sobie pozwoliłyście (pielęgniarki) na coś takiego. Z tego co wiem, nikt ale to nikt (może oprócz sanitariuszy, bo też...) nie jest tak dymany przez tego dyrektora. Wystarczy, że ktoś famę puści, że za dużo etatów albo rotacja i zrobicie wszystko, nawet niezgodnie z prawem. Tylko w razie czego, najwyższy jest czysty.
Już nie pytam, czy za dodatkową robotę dostajecie wynagrodzenie, bo wiem że bez sensu, ale czy za jakieś dyżury (wspomniane wcześniej gastroskopie) dostałyście polecenie, dyspozycje, lub zostało dopisane do zakresu czynności (na piśmie)? Wątpię!! On czysty, osobiście nie kazał. A Wy siedzicie (papierek). Coś jeszcze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podwyżki dla pielęgniarek

Nie mam dobrego zdania o pracy pielęgniarek. Mam chorowite dziecko, należałam się z nim sporo w szpitalach. Dla pielęgniarek rodzic jest od karmienia i pielęgnowania, ale jednocześnie nie mamy z ich strony żadnego wsparcia. Kiedy po całym dniu pielęgnacji chciałam zasnąć, zaczynał się koncert stukania drewniakami i przez pielęgniarki. Potem były opóźnienia w podawaniu leków - inhalacja o północy bywała o 2 rano. A o 6 przychodziła nowa zmiana i nas budziła licząc, że znowu rześkie i wypoczęte zajmiemy się dzieckiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podwyżki dla pielęgniarek

Luba, masz rację, dziecko na Twoją nieobecność zostało bez śrdoków do życia i dostępu do internetu.

z tego co wiem, to 7 jest godziną zmiany, nie 6. Ale powiedz na co liczyłaś, że sobie śpisz a piguły zajmą się Twoim dzieckiem, mimo pełnej diagnozy i postępowania, czy dla Ciebie zmienią obuwie? Po kiego tam byłaś? Jeśli mama jesteś , to co oprócz \"lekarstw\" (co miala 100%)czego Twojemu dziecku brakowało? Ogół, czy Pani JA? Zanim coś napiszesz... zdrowia życzę dziecku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podwyżki dla pielęgniarek

Czytając wpisy na tym forum potwierdza się bardzo roszczeniowy styl życia naszego społeczeństwa. Luba powinna się zastanowić czego oczekuje od życia. Wszystko nie pasuje paniusi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podwyżki dla pielęgniarek

Luba ma w 100 % rację gdzie jak dzie ale na dzieciecym to rodzic przejmuje rolę pielęgniarek ,każda pigula która uważa ze jej tam ciężko niech opracuje na ortipedii lub neurologii wtedy zobaczy co to ciezka praca gdzie większość pacjentów to ludzie z niedowladami,niedamodzieoni których trzeba umyć nakarmić przebrać pampera plus wszystkie inne czynności medyczne transport na milion badań....a tyko jeden sanitariusz do pomocy... Tych pacjentów mamusie nie ogarnąć i na rączki nie wezmą .Więc nie skomlec bo inne mają górze nie wspomnę o wykorzystywanych przez was sanitariuszach i stalowych Ktoś zaprzeczy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podwyżki dla pielęgniarek

I po co ten jad? Nie możecie poczekać te 2 m-ce? Benia zadzwoni do byłego szefa i wszystko załatwi. Obiecała nam wszystkim !!


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org