piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
lekarz ciepała

proszę pomóżcie mi gdzie mozna zrobić usg słyszałam ze lekarz ciepała jest super ale gdzie przyjmuje prywatnie proszę pomocy to dla mojej mamy

;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz ciepała

Po co prywatnie jak wystarczy iść do niego z skierowaniem od lekarza rodzinnego np i zrobi usg,przyjmuje w przychodni na wyszyńskiego,wejście jest z tyłu od strony ulicy naprzeciw kościoła ale jeszcze dalej wgłąb ulicy,trochę ciężko znaleźć.Stary dobry lekarz ale artysta dobry,trzeba najlepiej mu odpowiadać że pije się dużo :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz ciepała

..a tak, poczucie humoru ma specyficzne :D ale lepszego specjalisty lekarza w tej dziedzinie nie znam..:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz ciepała

a mi kazał dawać dupy mężowi i dużo wódki pić :)

zulugula

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz ciepała

też bym chętnie coś wypił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz ciepała

ja tez bylam u niego na usg,caly czas gadal o piciu i seksie ale wlasnie trzeba mu przytakiwac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz ciepała

Najpierw musisz dac dupy.

Głos Rozsądku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz ciepała

No i myslisciel80 mi sie wcial ;)

Głos Rozsądku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz ciepała

O nie, nie idź do niego! Szczególnie, jeśli to pomoc dla mamy! W bliskiej mi rodzinie kobieta poszła do niego z guzkiem w piersi- sprawdzić, co to jest. Uspokoił, że to tylko gruczolak czy coś takiego, niegroźnego. Minęło pół roku. Okazało się, że to był rak, który przez ten czas dał przerzuty do całego organizmu. Jeśli Ci zależy na mamie- a zależy na pewno, jedź na USG do B-stoku, serio. Np. polecam dr Andrzeja Dmitruka (chociażby, przyjmuje prywatnie, wizyta z USG max 100zł, ale on często nie chce pieniędzy, jeśli widzi, że ktoś stoi krucho z finansami). Dobrze radzę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz ciepała

Zdecydowanie polecam Wam sprawdzić stronę https://vivomed.pl/ , na której znajdziecie ofertę Centrum Medycznego Vivomed w Sosnowcu. Posiadają zaawansowane urządzenia diagnostyczne i medyczne, co umożliwia dokładne badania i diagnozowanie różnych schorzeń.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org