wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
posiadacze samochodów

!!! OSTRZEŻENIE !!!! - do posiadaczy aut !!!!!!!

"W ostatni Weekend w Piątkowy wieczór zaparkowaliśmy na publicznym parkingu. Jak wyjeżdżaliśmy z parkingu to zauważyłem naklejkę na tylnej szybie.
Na szczęście kolega powiedział mi żeby się nie zatrzymywać bo ktoś może czekać aż ja wysiądę z samochodu
Po dojechaniu do domu zdjąłem kartkę, która była zwykłym rachunkiem za paliwo.
Po jakimś czasie otrzymałem tego maila

OSTRZEŻENIE OD POLICJI:

DOTYCZY KOBIET I MĘŻCZYZN UWAŻAJCIE NA PAPIERY PRZYKLEJONE DO TYLNEJ SZYBY AUTA TO NOWY SPOSÓB NA KRADZIEŻ SAMOCHODU (TO NIE JEST ŻART)

O co więc chodzi ??? Parkujesz przodem. Wracasz do samochodu, odpalasz zaczynasz cofać aby wyjechać z miejsca parkingowego, oglądasz się do tyłu i widzisz kartkę na szybie przesłaniającą widok. Zatrzymujesz się i wysiadasz, żeby ją usunąć.
Gdy zbliżasz się do tyłu samochodu złodziej wyskakuje znikąd, wsiada do auta i odjeżdża praktycznie cię potrącając.
Dodatkowo moje panie założę się że wasze torebki są w samochodzie i odjeżdżają razem z samochodem
A więc tracicie samochód, pieniądze, dokumenty z adresem domowym no i pewnie klucze do domu.
Tak więc wasz dom i osobowość są zagrożone. Parkując tyłem wyjeżdżasz do przodu nie zerkając na tylną szybę.

TO JEST NOWY SPOSÓB ZŁODZIEI Jeśli zobaczycie kartkę na tylnej szybie cofając na parkingu NIE zatrzymujcie się, zdejmijcie ją po powrocie do domu.

Prześlijcie tę wiadomość znajomym i rodzinie zwłaszcza kobietom - kobieca torebka zawiera wiele osobistych informacji i dokumentów a nie chcielibyście żeby wpadło to w niepowołane ręce.

PROSZĘ Powiadomcie swoich znajomych"




never give up!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posiadacze samochodów

http://www.fakt.pl/Nowy-sposob-zlodziei-na-kradziez-samochodu,artykuly,143956,1.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posiadacze samochodów

No to niezły sposób

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posiadacze samochodów

Ładnie ładnie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posiadacze samochodów

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posiadacze samochodów

lepiej jeździć tańszym autem, którego nikt nie chce ukraść
_________________________________________________________
ubezpieczenia PROAMA, MTU, LIBERTY DIRECT tel. 501682502

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posiadacze samochodów

dzieki za info:)

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posiadacze samochodów

Nie, najlepiej uciąć rękę złodziejowi to problem kradzieży aut sam zniknie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posiadacze samochodów

do każdego auta są potrzebne części nawet tych tanich bo kradną też
na części a po co mu obcinać rękę - powinny być więzienia
że 10 godzin kilof do ręki i do kopalni a nie leżenie na pryczy

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posiadacze samochodów

Nie wiem, czy robicie też zakupy w marketach, ale te informacje mogą się przydać. Chcę was ostrzec przed tym, co mi się przydarzyło. Padłem ofiarą przebiegłych oszustek. Zdarzyło mi się to w TESCO, ale mogło i gdzie indziej i komuś innemu.

Oszustki działają następująco:

Dwie ładne dziewczyny koło 20 przychodzą do waszego samochodu, kiedy ładujecie zakupy do bagażnika. Zaczynają myć szyby a piersi im dosłownie wyskakują z bluzek. Kto by nie popatrzył? Jak im podziękujecie i zaproponujecie pieniądze za wykonaną pracę, odmówią i poproszą, by ich lepiej podrzucić do następnego TESCO.
Jeżeli się zgodzicie, obie usiądą na tylnym siedzeniu i w trakcie jazdy się zaczną nawzajem pieścić. Następnie jedna z nich przechodzi na przednie siedzenie i zabierze się do robienia laski. W tym czasie druga kradnie wasz portfel.
Mój portfel został właśnie tak skradziony w zeszły piątek, sobotę, dwa razy w niedzielę i wczoraj też!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posiadacze samochodów

duzo spisz widac :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posiadacze samochodów

Na szczęście nie mam tylnej szyby :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: posiadacze samochodów

Chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę firmy Aquablast Centrum specjalizującej się w pracach związanych z aqua blasting, szkiełkowanie Warszawa i vapor blastingiem. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszystkie informacje znajdziecie na stronie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org