czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
rehabilitacja

Dostalam skierowanie na rehabilitacje kręgoslupa. Zastanawiam sie czy zapisac sie do szpitala, czy lepiej udac sie na Rybaki

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rehabilitacja

popatrz gdzie szybciej, bo tu i tu rehabilitanci są dobrzy, a wydaje mi się że na Rybakach jest ok, korzystałem już trzykrotnie i nie narzekam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rehabilitacja

Zobacz jak z terminami.
To, że zapiszesz się do lekarza na Rybakach, nie znaczy, że rozpoczniesz szybko zabiegi.
Ja np. dostałem się do lekarza po miesiącu od rejestracji, a rozpoczęcie zabiegów zaproponowano mi za pół roku.
Jeśli jesteś po zabiegu, to im szybciej rozpoczniesz rehabilitację tym lepiej.
W moim przypadku szybciej poszło w szpitalu (praktycznie \"od ręki\").

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rehabilitacja

Lepiej to tam gdzie lepiej zarabiają bo nie muszą szczędzić sił aby po godzinach prywatnie dorabiać żeby nie umrzeć z głodu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rehabilitacja

Najlepsze efekty dają systematyczne ćwiczenia w domu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rehabilitacja

ja bylem na rehabilitacjach 9 lat temu w szpitalu potem na rybakach.Na rybaki trzeba dochodzic ale jak dla mnie mieli lespszy sprzet niz w szpitalu :lasery ,prady itp.I chyba byli bardziej zainteresowani bo w szpitalu lekarzy i rehabilitantow niepamietam tylko pielegniarki byly(bardzo mile,pozdrawiam:)
Nie wiem jak to teraz wyglada.Ja mialem schorzenia neurologiczne wiec mi same cwiczenia ruchowe nie wiele daly...uwazam ze w szpitalu dali mi cwiczenia na odwalsie,zreszta wszyscy robili to samo :\\ nie wazne co im bylo..ale jak wspomnialemm to bylo 9 lat temu nie wiem jak jest teraz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rehabilitacja

Ja od dłuższego czasu mam problemy z kręgosłupem. Zapisałam się na rehabilitacja Olkusz. Czy ktoś zna tą placówkę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rehabilitacja

Kolego ja mogę ci pomasować kręgosłup nogami znam sie na tym bo dużo chodzę odezwij sie a na pewno sie dogadamy😁

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rehabilitacja

Ja nie stawiałabym rehabilitacji na NFZ, zwyczajnie długo czeka się i nie jest to efektywne. Może trzeba pomyśleć o usługach jakie świadczą inni? https://e-rehabilitacja.szczecin.pl/uslugi/terapia-ruchem/



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org