piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kaufland

Zawsze robiłem tam zakupy, ale ostatnim razem miałem niemiłe spotkanie z Panami z ochrony. Sami Panowie byli mili, ale kazali nam wejść do pokoju ochrony twierdząc, że to rutynowa kontrola i przetrzepali wszystkie zakupy. Wychodząc z tej kanciapki widziałem spojrzenia ludzi. Poczułem się jak jakiś złodziej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland

Już dwa razy w Kauflandzie oszukano mnie, raz nabito mi podwójnie mleko i rzodkiewkę w normalnej cenie a wtedy była z promocji,serki które były z promocji a naliczono mi po normalnej cenie,teraz uważam i nie biorę dużo zakupów by od razu sprawdzić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland

w zyciu bym do kauflandu nie poszedł i do teatru tez

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland

to nie kaufland tylko kałland :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland

jeśli ktoś oglądał wczoraj rozmowy w toku, to wie, że nawet młode modelki marzą o pracy w kauflandzie ;)
___________________________________________________________
Ubezpieczenia MTU, Liberty Direct, Proama tel. 501 682 502

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland

Jak to? Tak bez zdania racji wzięto Cie do pokoju i przetrzepano..?! To mój ulubiony sklep, aż strach tam iść teraz...:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland

Mnie tez sie tak zdarzyło i to nie raz, ze kupujac towar po cenie promocyjnej, nabito mi w kasie cene sprzed promocji. Dlatego teraz od razu po otrzymaniu paragonu sprawdzam czy cena na paragonie jest promocyjna. Nie wiem czy jest to celowe działanie, bo klient może sie nie zorientuje? Jak kupuje dwie czy trzy rzeczy, to łatwiej zauwazy, a jak bierze pełen kosz zakupów tak jak ja, wiec moze licza na to , że sie nie zorientuję . A ostatnio w Tesco zakupiłam twaróg z data waznosci tydzien do przodu od dnia zakupu, a po przyjsciu do domu otwieram, a tam pleśń.
Czyzby zmieniona data ważnosci????? Czy to przypadki, czy działanie celowe????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland

paula date waznosci sie przebija.. na zakladach nic sie nie marnuje, jak je zwrot to nowa etykieta pieczatka z nowa data i wio na polki ;) przewzznie na promocje by szybko poszlo hehehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland

niw warto kupywac nic lepiej kase na starosc zbierac,a na zakupy na wioske maja wszystko swieze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland

@ annex pewnie wyglądasz na złodzieja to Cie sprawdzili, albo naprawdę coś ukradłeś i teraz się mścisz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland

czytalam ze teraz maja kamery, wiec mogli se najpierw to tam sprawdzic, nie dalabym się przeszukac :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland

w tym kauflandzie to taki sam syf jak w tesco albo jeszcze gorszy... drogo i same gówno!!!

klimat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland

i zlodziejstwo :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland

007fond chyba ty na złodzieja wyglądasz. Sprawdzali z paragonem jakieś ułomki dwa i nic nie znaleźli o dziwo. Biorą z pod blaszaka i płacą im grosze i szukają w tyłku mózgu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland

W ZASADZIE W KAUFLANDZIE NIE ROBIE ZAKUPOW ALE CZASAMI KUPUJE ZIEMNIAKI BO TAM SA W WIEKSZYCH WORKACH NP.15 KG NO I TYM RAZEM TEZ WZIELAM 15 KG W WORKU BO CENA 18 ZL I PARE GROSZY DODATKOWO COS JESZCZE KUPILAM.SPRAWDZILAM RACHUNEK PO ZAPLACENIU NA TYM WORKU POMYLONO SIE O 3 ZL.OCZYWISCIE ZWROCONO MI TE 3 ZL PRZEPRASZAJAC ALE WIEM ZE JUZ TRZEBA SPRAWDZAC PARAGON

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland

Pomylono? hehe. Ja kupowałem kawę jednym razem a za jakiś czas baterie i też pomylono. I teraz jak ktoś robi większe zakupy to będzie sprawdzał z paragonem. Robią w konia ludzi i tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland

DO ANNEX NAPISALAM DELIKATNIE :POMYLONO"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland

Po prostu syf nie sklep. Więcej tam nie pójdę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland

nie idz masz rac je :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland

Jeśli "detektyw" sklepowy zauważy, że ktoś włożył coś do kieszeni albo do torby zamiast do koszyka, może taką osobę zatrzymać.RESZTĘ MUSI POZOSTAWIĆ POLICJI, BO PRAWO NIE ZEZWALA PRACOWNIKOM OCHRONY NA PRZESZUKANIA I OSOBISTE KONTROLE. Podobne przepisy dotyczą miejskich i gminnych strażników.

Wyjątkiem są imprezy masowe, kiedy trzeba udaremnić wniesienie na koncert czy stadion niebezpiecznych przedmiotów i alkoholu. Wtedy służby porządkowe mogą pobieżnie sprawdzać ludzi wchodzących na taką imprezę. Lepiej, żeby i dyrektorzy szkół czy nauczyciele nie wpadali po pomysł przeglądania wszystkich uczniowskich plecaków w poszukiwaniu środków odurzających. Nawet walka z narkomanią wśród dzieci nie usprawiedliwia bezprawia. Jeśli występuje podejrzenie, że w szkole są narkotyki, to należy wezwać policję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland

hipermarkety nawet podatków w Polsce nie płaca. Ciekawe ile tuskowi łapówki za to dali

http://w292.wrzuta.pl/obraz/powieksz/6ZqvoyahvC0
http://patriota1.blog.onet.pl/2010/08/16/gowno-prawda-nowa-nazwa-dla-powskiej-gazety-wyborczej/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland

oszukują przy kasach

colosseumwawa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland

ok

colosseumwawa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland

a zamontowali tam juz te kamery?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland

Mnie to zastanawia jedna rzecz parę razy zdarzyła mi się pomyłka w kasie ale zawsze na kożyść sklepu nigdy sklepy nie mylą się na swoją niekożyść skoro pomyłka to powinno być mniej więcej po równo w obie strony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland

jaro00 a widziales grabie ktore grabia "od siebie"? Grabie zawsze grabia "do siebie" ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland

hahaha :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaufland

widać, że nie pracowaliście nigdy w większym sklepie, bo piszecie mega bzdury...
polecam rozpędzić się i biec... ściana was sama znajdzie :D to się zwie selekcja naturalna :D

Życie jest piękne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org